• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sieci komórkowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:01
Powstaje mnóstwo nowych sieci wiecie virgin mobile, swojego czasu była też sieć z biedronki czy z avonu ( nie wiem czy one nadal istnieją?) też kiedyś była sieć tylko dla mężczyzn i tak dalej. Jedne się szybko pojawiają i jeszcze szybciej znikają inne się trzymają, ale moje pytanie brzmi co się dzieje później z tymi abonentami danej sieci jeżeli ona znika z rynku? Mieliście taką sytuację?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:10
Virgin to chyba jeszcze istnieje bo widziałam ostatnio reklamę co do pozostałych to avon chyba już nie działa. Ale też mnie zastanawia co się dzieje z tymi ludźmi?
Cytuj
mar11

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 23:10
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia i pytanie bardzo dobre. Fakt sieci komórkowych jest coraz więcej jednak tylko nieliczne są w stanie się utrzymać na rynku. Spójrzmy na taką sieć jak play pojawiła się i swoją ofertą przyciągnęła wiele klientów. A niektóre firmy zanim zdążą się wypromować to już znikają z tv czy z internetu. Więc teraz to pytanie też daje mi dużo do myślenia co się dzieje gdy ktoś ma numer w danej sieci a sieć po prostu znika
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:26
To by było strasznie bez sensu gdyby tak bylo. Że ten kto ma numer w sieci któa znika z rynku znika razem z nią.. A nie jest tak że jakaś większa firma wykupuje sobie tych klientów?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:56
No też mnie to ciekawi. Te virgin mobile nadal istnieje widziałam wczoraj reklamę. Nie ma tej sieci z avonu chyba i biedronkowa sieć też zniknęła z tego co się orientuję.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.11.2014 16:07
mamarta napisał
No też mnie to ciekawi. Te virgin mobile nadal istnieje widziałam wczoraj reklamę. Nie ma tej sieci z avonu chyba i biedronkowa sieć też zniknęła z tego co się orientuję.
Za 19 zł 2gb, smsy bez limitu i 100 minut- niezle.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:41
Ale to co podales to chyba starter tylko. potem stawki sa wyzsze, jak to w telefonii na kartę.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 15:02
Gość napisał
Ale to co podales to chyba starter tylko. potem stawki sa wyzsze, jak to w telefonii na kartę.


No chyba tak bo też słyszałam tą reklamę, jestem ciekawa jak to potem wygląda, a jak z zasięgiem? Korzysta ktoś z tej sieci?
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 11:00
askomola napisał
Gość napisał
Ale to co podales to chyba starter tylko. potem stawki sa wyzsze, jak to w telefonii na kartę.


No chyba tak bo też słyszałam tą reklamę, jestem ciekawa jak to potem wygląda, a jak z zasięgiem? Korzysta ktoś z tej sieci?

Z ciekawości zajrzałem na stronę Virgin Mobile i zobaczyłem jak przedstawia się ta cała sprawa z zasięgiem i widzę,że nie jest tak źle. Zarówno internet w telefonie jak i cała telefonia komórkowa ma zasięg na całą Polskę.
Avon został zlikwidowany ponieważ zbankrutował. Klientów przejęli więksi rynkowi gracze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.1.2015 14:58
roczen napisał
askomola napisał
Gość napisał
Ale to co podales to chyba starter tylko. potem stawki sa wyzsze, jak to w telefonii na kartę.


No chyba tak bo też słyszałam tą reklamę, jestem ciekawa jak to potem wygląda, a jak z zasięgiem? Korzysta ktoś z tej sieci?

Z ciekawości zajrzałem na stronę Virgin Mobile i zobaczyłem jak przedstawia się ta cała sprawa z zasięgiem i widzę,że nie jest tak źle. Zarówno internet w telefonie jak i cała telefonia komórkowa ma zasięg na całą Polskę.
Avon został zlikwidowany ponieważ zbankrutował. Klientów przejęli więksi rynkowi gracze.
Niby deklarują zasięg, ale wiadomo jak jest w praktyce. Ja pamietam doskonale jak kiedys mialem playa i nie łapało w wielu miejscach.
Cytuj
Odpowiedź