• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Aplikacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:34
Gdybyście mieli wybrać tylko jedną aplikację która miałaby zostać na telefonie to jaka by to była?
Bankowa, a może pogoda lub jakaś gra?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 12:10
No pogoda to może być dobry strzał, zawsze się przyda.
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:48
Ja bym zostawiła sobie aplikację OLX, albo grę 2048, musiałabym to dobrze przemyśleć :D
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:07
zdecydowanie pogoda bo nie mam czasu oglądac telewizji a na sowim telefonie mam tak ze ekranem blokady jest właśnie progrnoza pogody :D
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:56
O kurcze, no pogoda by się przydała, ale idąc tym tropem to moglabym ją obejrzeć w telewizji. NIe wiem co bym zostawiła, nie chcę mówić że Instagram ale w sumie? Może i instagram:P
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:00
Ja bym zostawiła tvn player:D ale to na tablecie, a na komórce to pewnie piteresta przynajmniej by mi się nie nudziło tam ciągle będzie pojawiało się coś nowego więc miałabym jakąś odmianę
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:28
Może jakąś bankową bym zostawiła żeby móc przelewy robić, albo rozrywkową lub jakąś grę.Wszystko zależy od tego czy na przykład mogłabym korzystać z internetu w telefonie czy byłby to telefon tylko do dzwonienia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:22
Pewnie jakies gry, niestety na windowsie nie mam zbyt specjalnych aplikacji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.11.2014 15:45
A ja korzystam z pogody i sie sprawdza. A poza tym nie korzystam, bo mi sie lg wiesza.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:55
Gość napisał
A ja korzystam z pogody i sie sprawdza. A poza tym nie korzystam, bo mi sie lg wiesza.


A jaki masz LG? Moja siostra też ma LG i też jej się wiesza. Taki chyba urok tych telefonów niestety. Nie pamiętam jaki model ma siostra ale jakiś smartfon to jest, kupiła w zeszłym roku i jest tak średnio zadowolona
Cytuj
Odpowiedź