• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kopia zapasowa kontaktów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:49
Zgodzą się ze mną wszyscy, którym kiedykolwiek z niewiadomych przyczyn wykasowała się książka kontaktowa. Kopi zapasowej nie było, był za to problem. Co z tym fantem zrobić? Zapraszam do artykułu
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:39
O tak! Mi się raz wykasowała i na całe szczęście miałem właśnie kopię na Iclound inaczej to nie wiem co by było. Nie wyobrażam sobie kompletowania na nowo wszystkich numerów.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:10
A jak ktoś nie ma smartfona to już nie może zrobić sobie jakiejś zapasowej kopi kontaktów? Ci ze starszymi modelami nie mają szans na zachowanie kontaktów.
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:12
Znam ten ból, mi się wykasowywały nie raz, ale z telefonu, na karcie SIM jeszcze się nie zdarzyło żeby się utraciły, więc zawsze dbam o to, by zapisywać numery właśnie na SIM.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:58
Eliza2 napisał
A jak ktoś nie ma smartfona to już nie może zrobić sobie jakiejś zapasowej kopi kontaktów? Ci ze starszymi modelami nie mają szans na zachowanie kontaktów.


Chyba mają musisz mieć wszystko na karcie sim. I to chyba jedyny sposób na kopię zapasową:)
Cytuj
Odpowiedź