• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Niezniszczalny smartfon z biedronki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:28
Słyszeliście że teraz w bieronce można kupić niezniszczalny smartfon myPhone H-Smart. Sądzicie że warto sie tym zainteresowac?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:11
Ja już kiedyś słyszałam o tej firmie ale nie wiem czy zdecydowałabym sie na zakup telefonu w biedronce. Wiadomo, ze są one jakieś gorsze czy coś ale sam fakt że to biedronka. Bardziej kojarzy mi sie z zakupami spożywczymi.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 19:04
Ale skoro smartfon jest dobry to czemu go nie kupić. Muszę zobaczyć jak on wyglada bo może jest wart uwagi, a wiece ile bedzie kosztował?
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:20
RockLady napisał
Ja już kiedyś słyszałam o tej firmie ale nie wiem czy zdecydowałabym sie na zakup telefonu w biedronce. Wiadomo, ze są one jakieś gorsze czy coś ale sam fakt że to biedronka. Bardziej kojarzy mi sie z zakupami spożywczymi.


Nie ma co patrzeć kto to sprzedaje biedronka jest tak samo firmą która chce zarobić jak każda inna, ale sam fakt, że producent tego telefonu mówi ze jest niezniszczalny mnie zaciekawił. Ja bym pewnie kupił i to sprawdził. Ile taki kosztuje?
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:35
myPhone to znana polska firma, coraz bardziej popularna na polskim rynku. Moja koleżanka ma smartfona z tej firmy i sobie chwali, wiec jak dla mnie nie należy kierować się sama firmą, jest wiele mniej znanych i dobrych jakościowo produktow
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:43
Mój znajomy miał telefon od myPhone i bardzo sobie go chwali, Niestety przy jego trybie życia pozbył sie telefonu ponieważ pękną mu ekran i musi kupić nowy ale też patrzy za telefonami od tej polskiej firmy.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:05
Zolza22 napisał
Mój znajomy miał telefon od myPhone i bardzo sobie go chwali, Niestety przy jego trybie życia pozbył sie telefonu ponieważ pękną mu ekran i musi kupić nowy ale też patrzy za telefonami od tej polskiej firmy.


No włąśnie te ekrany to też są super, ja na całe szczęście jeszcze nie potrzaskałam żadnego ale moi znajomi już kilka potrzaskanych ekranów zaliczyli niestety, a są drogie jak nie wiem z niektórych modeli.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:03
Pinkie napisał
myPhone to znana polska firma, coraz bardziej popularna na polskim rynku. Moja koleżanka ma smartfona z tej firmy i sobie chwali, wiec jak dla mnie nie należy kierować się sama firmą, jest wiele mniej znanych i dobrych jakościowo produktow


A jak cenowo te telefony wychodzą? Ja chyba jeszcze żadnego na żywo nie miałam okazji widzieć. Nawet nie wiem czy są w ogóle wystawione gdzieś w Saturnach?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:27
I jak zdecydował się ktoś na tego niezniszczalnego smartfona z Biedronki? Jestem ciekawa jak się sprawdza i czy jest ktoś zadowolony?
Widziałam, że z półek w biedronkach zniknęły więc zapewne ktoś je wykupił:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:28
myPhone C-Smart był. Moj znajomy ma, 1 GB internetu, ram 512 MB, aparat 5 Mpix, bateria Litowo-jonowa 1500 mAh, na android. Mowi ze troszke sie zacina, ale ogolnie jest ok. Był dosc tani. Takze tez nie ma co oczekiwac.
Cytuj
Odpowiedź