• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lepsze polskie czy zagraniczne firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:26
lepiej jest kupowac telefony zagranicznych ale znanych marek czy polskich mało znanych niestety firm?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:12
To zalezy o jakie firmy chodzi. Mój znajomy np mówi ze lepiej wspierać to co polskie i przy każdych zakupach sprawdza czy to co kupuje wyprodukowała polska firm a czy zagraniczna.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:52
Ja słyszałam że polski marki nawet nie wiemy ze sa polskie a są znane w świecie i kupujemy ich produkty myśląc że są zagraniczne a tu taka wielka niespodzianka.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:23
Warto dać szansę tym nieznanym czasami bo można odkryć perełkę, ale ja i tak ufam chyba tym bardziej znanym. Wszystko zależy od tego ile mamy kasy i jak bardzo jesteśmy odważni no i co dla nas się liczy marka czy działanie.
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 18:10
kolorowaPanna napisał
Ja słyszałam że polski marki nawet nie wiemy ze sa polskie a są znane w świecie i kupujemy ich produkty myśląc że są zagraniczne a tu taka wielka niespodzianka.
oczywiscie że tak, Inglot, Mokate, Cropp to polskie firmy. Co do telefonow to znam jedynie Myphone i wg mnie to produkty dobrej jakości ;)
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:45
Wiadomo, jak to mówią "obce chwalicie, swego nie znacie..." . Warto czasem zapoznać sie z tymi polskimi markami bo na świecie na prawdę zrobiły furorę
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:06
Ja z Polski chyba żadnego telefonu jeszcze nie miałam, odkąd kupiłam pierwszego iphona dzielnie się trzymam przy apple i nie wiem czy zmienię kiedyś na coś innego.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:02
kolorowaPanna napisał
Ja słyszałam że polski marki nawet nie wiemy ze sa polskie a są znane w świecie i kupujemy ich produkty myśląc że są zagraniczne a tu taka wielka niespodzianka.


No często tak jest bo myślimy, że zagraniczne jest lepsze. Nie twierdzę, że nie ale jeżeli znalazłabym tutaj jakiś telefon, który odpowiadałby moim oczekiwaniom to nie mam z tym problemu że to polskie, nawet czułabym dumę;)
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:27
A ja wiem? Mało jest chyba polskich firm żeby było co wybierać prawda?
Ja wybieram telefon raczej po parametrach nie po firmach no i po cenie..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:24
W Polsce nie produkuje sie telefonow i samochodów. Powód niestety jest nie znany. Bo to, ze nie ma inwestorów... Patrzac na zestawienia najbogatszych Polaków trudno w to uwierzyć.
Cytuj
Odpowiedź