• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefony wielkości tabletów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:23
Zauważyliście że teraz telefony zaczynają być wielkości tabletów? Nie przeszkadza wam to? Jak z czegoś takiego dzwonić.
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:13
ja też jakoś nie wyobrażam sobie korzystania z takich telefonów. Dla mnie telefon powinien być poręczny i mieć średniej wielkosci ekran. Wcześniej uciekaliśmy od dużych telefonów a teraz do nich wracamy dziwne...
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:54
To chyba zalezy co kto lubi. Osobiście podoba mi sie to ze telefony mają takie fajne duże ekrany chociaz telefony wielkości tabletów to już dla mnie wielka przesada. Dziwnie człowiek wyglada rozmawiając przez taki telefon
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:21
No to jest tragedia te telefony. Teraz wyszedł nawet taki iphone większy i wygląda tragicznie. Też nie wiem jak z tego można dzwonić. I zobaczcie jak później Ci ludzie groteskowo wyglądają z taką tablicą przy uchu. Tragedia.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:17
RockLady napisał
ja też jakoś nie wyobrażam sobie korzystania z takich telefonów. Dla mnie telefon powinien być poręczny i mieć średniej wielkosci ekran. Wcześniej uciekaliśmy od dużych telefonów a teraz do nich wracamy dziwne...
uciekaliśmy od cegłówek z małym wyświetlaczem, ale fakt faktem, telefony są coraz większe. ja jako przeciwniczka tabletów nie mam nic przeciwko dużym telefonom, ponieważ korzystam wlasnie w telefonie z funkcji jakie daje tablet i ten jest dla mnie zbędnym gadżetem.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:45
Pinkie napisał
RockLady napisał
ja też jakoś nie wyobrażam sobie korzystania z takich telefonów. Dla mnie telefon powinien być poręczny i mieć średniej wielkosci ekran. Wcześniej uciekaliśmy od dużych telefonów a teraz do nich wracamy dziwne...
uciekaliśmy od cegłówek z małym wyświetlaczem, ale fakt faktem, telefony są coraz większe. ja jako przeciwniczka tabletów nie mam nic przeciwko dużym telefonom, ponieważ korzystam wlasnie w telefonie z funkcji jakie daje tablet i ten jest dla mnie zbędnym gadżetem.


A powiedz mi jak Ty dzwonisz z telefonu, który jest wielkości tabletu? Przecież to jest całkowicie nie poręczne a po za tym śmiesznie się przy tym wyglada.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:04
Zolza22 napisał
Pinkie napisał
RockLady napisał
ja też jakoś nie wyobrażam sobie korzystania z takich telefonów. Dla mnie telefon powinien być poręczny i mieć średniej wielkosci ekran. Wcześniej uciekaliśmy od dużych telefonów a teraz do nich wracamy dziwne...
uciekaliśmy od cegłówek z małym wyświetlaczem, ale fakt faktem, telefony są coraz większe. ja jako przeciwniczka tabletów nie mam nic przeciwko dużym telefonom, ponieważ korzystam wlasnie w telefonie z funkcji jakie daje tablet i ten jest dla mnie zbędnym gadżetem.


A powiedz mi jak Ty dzwonisz z telefonu, który jest wielkości tabletu? Przecież to jest całkowicie nie poręczne a po za tym śmiesznie się przy tym wyglada.


Śmiesznie?To wygląda groteskowo. ostatnio widziałam takiego wypakowanego kolesia który właśnie z takiego "tabletu" dzwonił, pół sklepu się na niego patrzyło. No nie mówcie mi że to jest fajne..
Cytuj
Odpowiedź