• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Aplikacja do kontroli dziecka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:00
Co sądzicie o aplikacjach na telefon dzięki którym możemy sprawdzić w którym miejscu znajduje sie nasze dziecko albo z kim i jakie sms pisze. Zainstalowalibyście coś takiego swoim dzieciom ?
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:24
Nie wiem czy chciałbym kontrolować własne dziecko. Jak by sie o tym dowiedziało pomyślało by ze nie mam do niego zaufania i cała sprawa mogłaby sie skomplikować
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:00
A moim zdaniem jak sie ma jakies podejrzenia co do dzieci, to lepiej coś takiego zainstalować i sprawdzić dziecko. Czasami mozemy je przed kimś dzięki temu obronić
Cytuj
tomcio329

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:28
a ja nie wiem czy chciałbym przeczytać smsy mojego dziecka, jeszcze bym nie daj Boże dowiedział się czegoś co by mi się nie spodobało i nie wiedziałbym co mam zrobić... ale aplikacje lokalizujące telefon - jak najbardziej jestem na tak.
Cytuj
Klarkson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:20
Taka aplikacja jest dobra w przypadku gdzy dziecko sprawa nam problemy i podejrzewamy że wpada w złe towarzystwo a chcemy temu jakoś zapobiec. Inaczej nie chciałbym kontrolować dziecka.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:41
To prawie tak jakbyśmy my decydowali sie na kontrolowanie nas. Ja nie chciałabym aby ktoś sprawdzał z kim pisze i gdzie w danej chwili jestem.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:25
Klarkson napisał
Taka aplikacja jest dobra w przypadku gdzy dziecko sprawa nam problemy i podejrzewamy że wpada w złe towarzystwo a chcemy temu jakoś zapobiec. Inaczej nie chciałbym kontrolować dziecka.


Masz 100% racji. Jeżeli dziecko sprawia problemy wychowawcze to taka kontrola jest jak najbardziej wskazana w innym wypadku raczej też bym się nie porywał na coś takiego. Ale wiadomo że to wszystko zależy od człowieka. Ja bym pewnie tego nie robił.
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:30
Nie tylko jeśli sprawia problemy. Wystarczy, ze zacznie chodzić samo do szkoły i po szkole spotykać się ze znajomymi, np. gdy długo nie wraca dobrze jest wiedzieć gdzie jest, dla bezpieczeństwa, nie dla samej kontroli i ograniczania wolności.
Cytuj
Odpowiedź