• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak włączyć CLIR?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 11:58
Chcemy zastrzec numer telefonu. Z CLIREM to bardzo proste. Próbowali Państwo? jeśli nie wiedzą Państwo z czym to sie je, to zapraszam do naszego artykułu, tam wszystko tłumacze:).
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:46
Nie wiedziałam, że tak sie to odbywa. Ja mają telefon na kartę, gdy chciałam zastrzec nr to tylko w ustawieniach telefonu wybierałam opcje czy moje ID ma być widoczne i wtedy osoba do której dzwoniłam nie widziałam mojego numeru
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 15:43
Ja korzystam z zastrzegania w opcjach telefonu i jak na razie telefon nie wyświetlał się u nikogo do kogo dzwoniłam z zastrzeżonego, więc taka opcja nie byłaby mi potrzebna ;)
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:10
To ja robiłem to w ten sam sposób. Nie wiedziałem ze gdzieś trzeba dzwonić i coś zalatwiać. Chociaż jak sie całkowicie chciało zastrzec nr to wiem że wtedy trzeba było załatwiać to z operatorem
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:53
To ja sądziłem, ze w każdym telefonie jest takie ustawienie i mozemy to właczyć u wyłaczyć w każdej chwili. Nie wiedziałem nawet że to ma jakąś specjalna nazwę.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 22:38
Ja też nie wiedziałam, że tak to się nazywa, ale dobrze wiedzieć, muszę zapamiętać. Do tej pory dla mnie to po prostu było zastrzeganie numeru, a tutaj taka niespodzianka. Chyba już praktycznie każdy może to zrobić:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.12.2014 14:42
CLIR można włączyć albo na stałe, wtedy jeden numer jest niewidoczny przy każdym połączeniu, lub ruchomej, gdzie tmozemy na bieżąco opcja sterować.
Cytuj
Odpowiedź