• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Android najlepszy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 8:52
Często starają sie Państwo na tym forum odpowiedzieć na pytanie, czy najlepszy jest Android, IOS, a może Windows Phone? Odpowiem wprost: jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie ma. Jednak postaraliśmy sie Państwu przybliżyć równice, żeby podjęcie decyzji było chociaż trochę łatwiejsze. Artykuł tutaj.
A jaka jest państwa opinia?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 10:59
Powiem tak, mam Adnroida, dziewczyna ma Windowsa. Ona nie narzeka, ja tez nie. Jedyna wyższość androida jest taka, ze więcej jest dostępnych aplikacji. Pewnie to kwestia czasu, ale na razie stawiam jednak na Androida.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:49
To ja stoje przed wyborem nowego telefonu. Teraz musze zdecydować sie na całkiem dotykowy i własnie zastanawiałam sie co bedzie lepsze. Bo z tego co wiem Android może sie czasem wieszać.
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 15:36
Ja mimo wszystko wolę Androida, nie pasuje mi Windows w telefonie kompletnie, testowałam taki telefon przez miesiąc i nie mogłam się przyzwyczaić już nie wspomnę o tym że na początku w ogóle nie mogłam znaleźć menu :D
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:52
Do mnie też jakoś windows nie przemawia. Jeszcze ten najnowszy jest taki skomplikowany. Nie łatwo jest się w nim połapać na komputerze a co dopiero na telefonie. Zdecydowanie jestem za Androidem
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 20:51
Tylko android, masa aplikacji, łatwa obsługa, prosto i jasno się korzysta, bez udziwnien niepotrzebnych. Jeśli chodzi o Windows, nadaje się do tabletów, ale w telefonach jest wg mnie bardzo męczący.
Cytuj
Odpowiedź