• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Truphone co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 20:12
Niedawno dowiedziałam się, że firma Truphone stworzyła międzynarodową kartę SIM dzięki której nie trzeba się martwić o wysokie rachunki. Ich oferta wydaje się być lepsza i przede wszystkim tańsza od znanego wszystkim roamingu. Mają tanie połączenia, sms-y i internet. Co sądzicie o ich ofercie? Korzystacie z niej lub macie taki zamiar?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 8:42
Juz byl tu poruszany podobny temat. To jest fajne rozwiazanie, bo nie musisz sie martwic niezaleznie od sieci o rozmowy zagraniczne. Z porownan tez wychodiz, ze sie bardziej oplaca nawet porownujac do tych nowych taryf.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 15:02
O kurcze a ja pierwszy raz słyszę o tej firmie. Musze chyba wiecej na ten temat poczytać.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 20:21
Moim zdaniem to świetny sposób na zmniejszenie rachunków za telefon jeśli ktoś dużo podróżuje poza Polskę. Ja o tej karcie dowiedziałam się od znajomego i trochę o niej czytałam. Ogólnie Truphone ma bardzo dobrą ofertę dla firm zarówno jeśli chodzi o tanie rozmowy jak i sms-y i internet.
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 20:37
Ale ona jest chyba tylko dla firm? Tak wnioskuję z tego co znalazłem w google. Powinna być też taka oferta dla klientów indywidualnych, chociaż w T-mobile mój znajomy ma nr, jest w Niemczech (niemiecki nr) i dzwoni do Polski za darmo bez ograniczeń za kilka euro.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 6:26
Tak, to jest oferta dla firm. Ale mimo to uważam, że warto z niej skorzystać jeśli ktoś ma firmę i często wyjeżdża zagranicę. U nas w firmie co dwa/trzy miesiące zdarzają się takie wyjazdy i moim zdaniem karta od Truphone to must have.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 6:58
Międzynarodowa karta od Truphone to oferta dla firm podróżujących służbowo za granicę. Myślę, że to obecnie najlepsza oferta na rynku i że warto z niej skorzystać. Czy ja mam zamiar kupić tą kartę? Rozważałem taką możliwość ale na chwilę obecną moja firma nie przewiduje żadnych wyjazdów poza UE więc się wstrzymałem.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:15
Ja ostatnio coraz czesciej słyszę o tej firmie więc może faktycznie jest warta uwagi, opinie są bardzo dobre, a w najbliższym czasie będę miała okazję sprawdzić ofertę samodzielnie
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:01
victoria38 napisał
Ja ostatnio coraz czesciej słyszę o tej firmie więc może faktycznie jest warta uwagi, opinie są bardzo dobre, a w najbliższym czasie będę miała okazję sprawdzić ofertę samodzielnie


Rzeczywiście jest o niej dosyć głośno i na forach czytam i widziałam o niej kilka artykułów w internecie. Sama jeszcze nie miałam okazji sprawdzić ale na pewno to zrobię jak tylko będę miała możliwość. Gdzie można ją kupić?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:57
Ja też już dużo dobrego słyszałam o tej karcie naprawdę na wszystkich forach o tym piszą i jak tylko będę za granicą na pewno sama sprawdzę jak to działa bo zachwytom nie ma końca:)
Cytuj
Odpowiedź