• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefunken jako firmowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 14:02
Myślałem o tym aby kupić sobie jeden z modeli telefunkena jako telefon firmowy, może moglibyście mi polecić któryś model, taki żeby był nie za duży i dosyć dobry parametrowo?
Myślałem o tym: http://www.telefunken.pl/produkt/smartfon-telefunken-diamond-td1/45 myślicie że będzie ok?
Wypowiedź została zmieniona przez: invest 29.10.2014 14:04
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 19:00
Myślę, że ze spokojem możesz kupić ten telefon do firmy. Miałam okazję testować jeden z tych telefonów i uważam, że niczego im nie brakuje i warto je kupić. Mają dość niską cenę ale jakościowo są bez zastrzeżeń.
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:05
Ta firma kojarzy mi się tylko z oldschoolowymi radiami... pierwszy raz widzę smartfony z tej firmy, ale w sumie ma nawet niezłe parametry. A w jakiej cenie chodzą te telefony? Plus za androida ode mnie.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 22:41
świstak napisał
Ta firma kojarzy mi się tylko z oldschoolowymi radiami... pierwszy raz widzę smartfony z tej firmy, ale w sumie ma nawet niezłe parametry. A w jakiej cenie chodzą te telefony? Plus za androida ode mnie.


Ceny są podobne akurat ten model kosztuje coś około 500-600zł więc chyba jak za taki smartfon to nie jest dużo. Ja też zastanawiałam się nad nimi czy są warte zakupu, bo jeszcze nigdzie ich nie widziałam, ale dobrze wiedzieć, że działają bez zarzutu.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 10:00
podobno maja bardzo słabe ramy, adroid i np 500 ramu to cienko bardzo..
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2014 20:16
Nasza firma w swojej ofercie posiada wiele smartphonów z różną wielkością RAM. Myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu. Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:04
a ramy to odpowiadają za szybkość? Czy za co? a co z procesorami tych telefonów dobre są? Ja sporo dobrego słyszę o tej firmie. Tutaj też jest kilka wątków i sporo zadowolonych użytkowników:)
Cytuj
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 19:23
Według mnie spokojnie ten telefon możesz wziąć jako firmowy. Widziałem go jakiś czas temu w jednym ze sklepów i bardzo fajnie sie prezentował.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 15:10
Ja też myślę, że jak na firmowy to starczy tai telefon nawet będzie aż za bardzo wypasiony. Telefunkeny wypadają naprawdę dobrze w różnych porównaniach więc warto je brać pod uwagę. Ja muszę przy najbliższej okazji zobaczyć go na żywo:)
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 14:34
do mnie nie przemawia, taka troche cegła.. nie mowiac juz o tym ze z chin.. nie dałbym za taki telefon nawet 200 zł
Cytuj
Odpowiedź