• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon wybierzecie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:25
Wyobraźcie sobie, że macie powiedzmy 5000zł które możecie przeznaczyć na dowolny telefon, jaki model wybierzecie i dlaczego?
Czym będziecie się kierować ceną, rozsądkiem a może parametrami?
Wypowiedź została zmieniona przez: Gosiunia 28.10.2014 10:26
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:17
Zdecydowanie Nokia Lumia 520, na wielu forach można przeczytać że telefon jest super. Ze względu na wyglad sprawia wrażenie dużo droższego urządzenia. W ogolę te nokie to moj nr 1. Polecam, nie bójcie się wndowsów.
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:45
A ja w życiu nie wydał bym az tak wielkiej kwoty na telefon. Nie kreci mnie trzymanie w kieszeni sprzętu za ponad 1000 zł z którym w każdej chwili cos sie może stać. Lepiej kupić tańszy
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 20:39
Ja bym kupił Galaxy S5, mam S4 i wg mnie jest to najlepszy telefon na świecie, więc S5 to mus być wynalazek na skalę galaktyki ;) telefony dość szybko schodzą z ceny więc 5 tysięcy raczej wrzuciłbym na lokatę i poczekał az mój wymarzony telefon będzie w okolicach 1000.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:40
za 5 tysi to pewnie iphone byłby ok, ale osobiście nie wydałbym tyle na telefon bo to bez sensu, ktoś by mi go skroił i byłoby szkoda.
Cytuj
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 10:07
Nie jestem zwolenniczką kupowania telefonów za wysokie kwoty uważam że telefon ma być po prostu funkcjonalny. Ja zdecydowanie kieruje się rozsądkiem zwracam uwagę na to co jest mi potrzebne w telefonie. Dla mnie jest ważne jak długo bateria trzyma, warto mieć aparat choćby tylko 3 mpix , wifi no i żeby miał androida. Ja kupiłam sobie telefon za 300 zł i jestem z niego zadowolona. Zastanawiałam się nad podobnym modelem telefonu który różnił się tylko wielkością stwierdziłam że nie warto
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:14
a telefunken ile kosztują srednio? wiem ze enjoy chyba 600 zl a ten diamond? wie ktoś moze? to na pewno juz jakis super wypasiony model
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:37
ja bym wybrała pewnia iphona 5 albo np nexusa jakiegoś wyasionego :D kolega ma nexusa i gdyby tylko nie zbił szybki dzień po zakupie to mowił że to najlepszy telefon na świecie :D
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:06
No 5000zł to dużo też bym tyle nie wydała. Max 2tys i pewnie byłyby to nowy iphon. Chociaż kto wie może bym też spróbowała jakiegoś telefonu z windowsem?
Pooglądam sobie w internecie Wasze typy:)
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 8:03
Za 5000 tysięcy kupiłabym Iphona 6 i pewnie jeszcze by mi zostało trochę kasy:) Kieruję się głównie parametrami i wyglądem telefonu. Uważam, że telefon ma służyć jak najdłużej dlatego musi być porządny.
Cytuj
Odpowiedź