• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Stwórz swój telefon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:12
Gdybyście mieli stworzyć swój własny telefon według autorskiego pomysłu jakie miałby parametry i wygląd?
Napiszcie o swoich typach:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:27
Hoho ale wyzwanie :D Gdbym mial do wydania spora sumke, to kupiłbym Nokie Lumia 930. Ładnie wyglada, ma krawędzie boczne wykonane są z metalu, 5-calowy wyświetlacz z dobrym szkłem, Podobno płynnie działa;D
Dobry aparat- dodam, ze nokie lumnie maja na prawde dobre aparaty. Mozna tu nagrywać filmy w full hd. No jak dla mnie cudo :)
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:15
Ciężko powiedzieć, parametry galaxy s5, a wygląd sony zx1, przynajmniej na tym poziomie rozwoju technologii, nie wiem czego móglbym jeszcze od telefonu wymagać, może otwieracza do butelek w obudowie :D
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:49
na pewno min 8BG ramu, dobry mikrofon i barzo dobry aparat ;) najchetniej zeby był w kolorze czerwonym ;)
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 22:36
A ja lekki, z dużym ekranem, nie zawieszający się i najlepiej na magnes żeby zawsze był w mojej torebce. Zawsze zapominam telefonu i potem się czuję jak bez ręki bo mi czegoś brakuje. Potem jest grzebanie w torbie i świadomość że telefonu brak.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 15:18
marylkakor napisał
A ja lekki, z dużym ekranem, nie zawieszający się i najlepiej na magnes żeby zawsze był w mojej torebce. Zawsze zapominam telefonu i potem się czuję jak bez ręki bo mi czegoś brakuje. Potem jest grzebanie w torbie i świadomość że telefonu brak.
Telefon na magnes? A jesli kto inny go przyciągnie :D Chyba jednak to niezbyt dobry pomysł :)
Cytuj
Odpowiedź