• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Plush na kartę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:00
Czy ktoś z Was sprawdził już ofertę Plush na kartę? Kiedyś Plus oferował 36i6 i jak dla mnie był to strzał w dziesiątkę, czy oferta Plush też jest w praktyce tak atrakcyjna?
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:45
Niby są opinie że jest, ale ja do plusa już bym nie wróciła za żadne skarby. Jestem w PLAY i dosyć mnie zadowala ta sieć choć też ma swoje wady niestety ale to jak wszystko.
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:13
ja dostałam bezpłatny starter z Plusha, ale jeszcze nie uruchomiłam, mam telefon w abonamencie i przyzwyczaiłam się do takiej płatności rachunków, nie wiem czy mogłabym wrócić do oferty na kartę
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:40
victoria38 napisał
ja dostałam bezpłatny starter z Plusha, ale jeszcze nie uruchomiłam, mam telefon w abonamencie i przyzwyczaiłam się do takiej płatności rachunków, nie wiem czy mogłabym wrócić do oferty na kartę


Też jestem ciekawa jak tam ten PLUSH się sprawdzi bo reklamy ma nawet niezłe więc kto wie, może to będzie jakiś super przełom? Ja raczej nie przejdę do plusa ale będę śledzić:)
Cytuj
Odpowiedź