• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefunken Enjoy TE

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 18:02
NO tak, marka ta ma już ładnych pare lat za sobą a przy okazji wielka tradycje. Ja bardzo sobie cenie firmy z taką dużym stażem. Musza byc dobre skoro tak długo utrzymują sie na rynku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 11:26
Stepien napisał
NO tak, marka ta ma już ładnych pare lat za sobą a przy okazji wielka tradycje. Ja bardzo sobie cenie firmy z taką dużym stażem. Musza byc dobre skoro tak długo utrzymują sie na rynku.
Skoro jest taka dobra to ciekawe czemu nie jest zbyt popularna w Polsce?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 11:07
Gość napisał
Stepien napisał
NO tak, marka ta ma już ładnych pare lat za sobą a przy okazji wielka tradycje. Ja bardzo sobie cenie firmy z taką dużym stażem. Musza byc dobre skoro tak długo utrzymują sie na rynku.
Skoro jest taka dobra to ciekawe czemu nie jest zbyt popularna w Polsce?


No bo to niemiecka marka więc trudno żeby od razu była promowana w Polsce. Są pewne sprzęty, które za granicą robią furorę a w Polsce nikt o nich nie wie.
Telefunken to dobry stosunek jakości do ceny, poczytaj sobie opinie w internecie to będziesz wiedział co w trawie piszczy.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 20:20
Mój dziadek miał kiedyś telefon tej firmy i do dzisiaj go wspomina:) Ja noszę się z zamiarem zakupu smartphona od Telefunken ale jeszcze nie zdecydowałam się na żaden konkretny model. Chciałabym kupić coś do 400 złotych.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 20:28
Ja o firmie Telefunken dowiedziałam się od brata. Pokazał mi ich telefony jakiś czas temu na stronie internetowej Saturna i pyta czy chcę któryś z nich na święta:) Na początku miałam mieszane uczucia ale chyba zgodzę się na jeden z nich.
Cytuj
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:25
mamarta napisał
Gość napisał
Stepien napisał
NO tak, marka ta ma już ładnych pare lat za sobą a przy okazji wielka tradycje. Ja bardzo sobie cenie firmy z taką dużym stażem. Musza byc dobre skoro tak długo utrzymują sie na rynku.
Skoro jest taka dobra to ciekawe czemu nie jest zbyt popularna w Polsce?


No bo to niemiecka marka więc trudno żeby od razu była promowana w Polsce. Są pewne sprzęty, które za granicą robią furorę a w Polsce nikt o nich nie wie.
Telefunken to dobry stosunek jakości do ceny, poczytaj sobie opinie w internecie to będziesz wiedział co w trawie piszczy.


Wg mnie nie jest problemem to, że firma jest niemiecka - w końcu Polacy kochają niemieckie samochody i żadnych uprzedzeń nie mają. A czemu nie jest popularna... Po prostu mało o niej słychać, nie ma o niej w telewizji, więc i firma mniej znana. Teraz coraz częściej jest o nich w sieci, więc myślę, że wkrótce ludzie zaczną im ufać, mam nadzieję tylko, że ten szał nie spowoduje podwyższenia cen produktów, bo ogromnym plusem jest to, że można dostać dobry telefon z wieloma bajerami w przystępnej cenie.
Cytuj
Odpowiedź