• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Plus na Kartę bez limitu czy PlusH

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 10:08
Poszukują Państwo dobrej oferty na kartę. Coraz więcej osob, również i na naszym forum wskazuje na zainteresowanie ofertą PlusH. My postanowiliśmy się jej przyjrzeć w zestawieniu z ofertą Plus na Kartę. Tadam - oto i wyniki
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 12:45
kojarze ich reklamy, są mega ! oferta też dość ciekawa, nie wiem nawet czy nie lepsze niż nju mobile :) teraz tych ofert jest tak duzo ze naprawde jest w czym przebierać :D
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 11:06
Z porównywarki wychodzi, ze jednak nju jest lepsze, Oplata za sms: 0,09 zł, Minuta w sieci:0,19 zł, Minuta do pozostałych w sieci:0,19 zł. Całkiem okej.

http://www.comperia.pl/wyniki-gsm,3-0-1-0-1000-0
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 9:09
A tam oferta, te reklamy Plusha sa na prawdę fajne, czy oferta jest dobra? Jakby nie to ze muszę miec abonament, bo na kartę mi sie nie opłaca to może i bym wybrał akurat ich ofertę.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 8:23
No własnie ja sie ciagle zastanawiam nad tym Plushem. Ma ktos te oferte? Polecacie?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:06
justa napisał
kojarze ich reklamy, są mega ! oferta też dość ciekawa, nie wiem nawet czy nie lepsze niż nju mobile :) teraz tych ofert jest tak duzo ze naprawde jest w czym przebierać :D


No reklama na początku mi się nie podobała ale teraz ta najnowsza czyli telefon w plushu jest fajna;) Podoba mi się szczególnie ta gra słowna:)
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:16
jerzyk napisał
A tam oferta, te reklamy Plusha sa na prawdę fajne, czy oferta jest dobra? Jakby nie to ze muszę miec abonament, bo na kartę mi sie nie opłaca to może i bym wybrał akurat ich ofertę.


Ja na pewno bym nie wybrała plusa. Dla mnie jest skończony. Byłam w ich sieci chyba ponad 12 lat i żadnych profitów z tego nie miałam. Żadnych fajnych ofert ani promocji niestety, dlatego wolę PLAY
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:22
remi napisał
Z porównywarki wychodzi, ze jednak nju jest lepsze, Oplata za sms: 0,09 zł, Minuta w sieci:0,19 zł, Minuta do pozostałych w sieci:0,19 zł. Całkiem okej.

http://www.comperia.pl/wyniki-gsm,3-0-1-0-1000-0


Nju to jest teraz a kto wie czy będzie za kilka lat. Ja mam wrażenie, że te niektóre sieci to szybko przechodzą do historii.Było już kilka takich i dziś nie ma po nich śladu. Jestem ciekawa jak właśnie będzie z nju.
Cytuj
Odpowiedź