• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak oddać telefon na gwarancję?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:39
Jakie dokumenty trzeba mieć przy sobie by oddać telefon na gwarancję w salonie plusa? Kupiłem telefon w lipcu i padł:/ Zaniosłem go z kartą gwarancyjną do salonu a oni odprawili mnie z kwitkiem mówiąc, że nie mam wszystkich dokumentów. Nie powiedziano mi co muszę mieć, kazali zadzwonić w tej sprawie do biura obsługi... a tam nikt nie odbiera jak na razie:/
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:14
Ja gdy oddawałam telefon na gwarancję zaniosłam tylko kartę ale to było jakieś 5 lat temu więc wszystko mogło się zmienić. Dzwoń do biura ile sie da, w końcu ktoś odbierze a jak nie to idź jeszcze raz do salonu. Tylko weź ze sobą wszystkie dokumenty, może się przydadzą.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:51
Gdy ostatnio oddawałem telefon w plusie na gwarancję potrzebowałem dodatkowo umowy. Może po prostu weź ze sobą umowę i już. Na pewno szybko załatwisz kwestię naprawy telefonu. A tak poza tym na pewno masz telefon w plusie? ja nigdy nie miałem takich problemów z dodzwonieniem się do biura obsługi.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 12:53
Może umowę? Wszystko zależy od tego czy jesteś na karcie, mixie czy abonamencie?
Dziwne, że na miejscu w salonie nie powiedzieli Ci co dokładnie od Ciebie chcą. Idź jeszcze raz z wszystkimi dokumentami jakie masz i już:)
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:53
jak ja oddawałam to tylko wystarczyła karta gwarancyjna i umowa, ale to było orange. dziwie ci się że tak dałaś sie odprawić w kwitkiem. popytaj moze na ich fanpagu
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 15:05
Ja pamietam, ze jak oddawalem to tylko gwarancja i tel i juz. Chyba wiedza kto ma jaki telefon i na jak dlugo. Powinien sam dowód wystarczyć.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:59
Telefon i chyba karta gwarancyjna o ile się nie mylę, ale mogę się mylić. Najlepiej jakbyś przedzwonił do plusa i się dowiedział co i jak wtedy powiedzą Ci co masz przygotować do reklamacji i będziesz mieć pewność
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:04
A czemu po prostu nie zadzwonisz do plusa i nie zapytasz co jest potrzebne? Czasami potrzeba jedynie numeru umowy jeżeli masz mixa czy abonament oraz dowod osobisty, a czasami chcą wszystko łącznie z kartą. Wszystko zależy od sieci
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:45
Ja mam uraz jeśli chodzi o oddawanie telefonu na gwarancje w plusie. Dla mnie pod tym wzgledem są niezłymi oszustami. Jak naprawa się nie opłaca to piszą że telefon uszkodzony przez ciecz i to nie podlega gwarancji. Już wiele razy się z tym spotkałam.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:06
Nie tylko w przypadku telefonów tak jest, firmy zazwyczaj jeśli chodzi o gwarancję robią wszystko żeby wyszło że nie można oddać. Raz oddawałam buty bo podeszwa się odkleiła to mi odpisali, że od niewłaściwego czyszczenia, a ja je tylko przecierałam na sucho, bo nie wymagaly mycia i nawet na deszcz w nich nie wychodziłam
Cytuj
Odpowiedź