• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta microsim

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:36
Czy teraz wszystkie telefony mają kartę microsim? Nie ma już telefonów na normalne karty? Jak można wymienić normalną kartę na tą mała? Ile to kosztuje? Słyszałem, że niektórzy sami je wycinają ale nie mam zamiaru ryzykować.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:16
Są jeszcze telefony obsługujące normalną kartę np LG L7 II. Mój mąż ma taki i jest w nim zwykła karta. Jeśli chcesz wymienić kartę na microsim, to najlepiej idź do swojego operatora, powinni zrobić to za darmo.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:11
Ja od dwóch lat nie spotkałam telefonu z normalną kartą. Być może są jeszcze takie produkowane ale niestety nie umiem powiedzieć jakiej marki. Z tego co wiem wymiana karty sim na microsim jest bezpłatne. Nie radzę ci samodzielnie wycinać karty, bo możesz ją uszkodzić.
Cytuj
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:04
Samsung Galaxy S i SII, LG L5 też na pewno mają dużą, Nokia Lumia ma małą. Jeśli chodzi o zmianę to pewnie w salonie wymienią Ci za darmo, tak mi się wydaje, jeśli nie, to ewentualnie wiem że można skorzystać z usługi przycinania karty do microsim, ale nie wiem jakiego rzędu jest to koszt, wydaje mi sie że raczej niedrogo.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:44
wiktor111 napisał
Czy teraz wszystkie telefony mają kartę microsim? Nie ma już telefonów na normalne karty? Jak można wymienić normalną kartę na tą mała? Ile to kosztuje? Słyszałem, że niektórzy sami je wycinają ale nie mam zamiaru ryzykować.


Sam nie wycinaj bo to nie ma sensu. Idziesz do salonu i robią Ci to za darmo przynajmniej tak jest w PLAy. Nie wiem po co to kombinowanie skoro można mieć coś bez żadnego problemu.
Cytuj
wiktawo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 15:28
Są jeszcze telefony z normalną kartą, ale niestety microsim zdominowała nad zwykłymi kartami. Normalną kartę na kartę microsim możesz wymienić w salonie Twojego operatora niektóre sieci wymianę karty mają za darmo a niektóre mają płatne ale jest to koszt do 20 zł musiał byś się dopytać w salonie.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:10
kaja wyciskasz ją z takiego plastiku w odpowiednim kształcie, ja przynajmniej takie dostałam w tmobile ze mogłam dopasowac do kazdego telefonu :)
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:38
no kiedys miałam taki plastik do wyciskania i głupia wyrzuciłam go i musiałam isc do biura obsługi klienta,zeby mi zrobili z mojej microsim normlaną bo nie mogłam używać na innym telefonie tej karty :(
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 15:02
Teraz kazdy tak dostaje, te mala karte plus ta obudowa. Zeby mozna bylo korzystac tak i tak.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 11:02
Ktos juz tu pisał o przycinaniu karty sim, sam widzialem takie tutoriale winternecie i uwazam to za glupote, zwlaszcza ze mozna dostac o operatowa taka karte, która bedzie nam działała.
Cytuj
Odpowiedź