• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najtaniej?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:22
Która sieć komórkowa ma najtańsze minuty? Mój narzeczony wyjechał w delegację i chcemy zmienić operatora by jak najmniej płacić za połączenia. Obecnie mamy T-Mobile a zastanawiamy się nad Plusem. Taka zmiana będzie dobra?
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:21
Każda z tych sieci na pewno ma w swojej ofercie jakieś pakiety z darmowymi minutami. Ale według mnie najlepszy byłby play tam rozmowy są darmowe lub kosztują niewiele (9 groszy).
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:15
Ja mam plusa i jestem bardzo zadowolona. Co miesiąc wykupuję za 10 złotych darmowy numer do męża i gadamy do znudzenia:) Play jakoś mnie nie przekonuje. Słyszałam, że mają mega słaby zasięg a na moim wygnajewie na 100% by nie działał.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 15:26
Jeszcze pare lat temu z playem i jego zasięgiem faktycznie była tragedia, ale od tamtego czasu sporo sie zmieniło, teraz playowy internet ściąga prawie wszędzie. Np. jak podróżuje to mam przez praktycznie cala Polske zasięg.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2014 11:11
jesli jest w polsce na delegacji to play jest bardzo dobry, a jak za granicą to możesz sobie poszukać czegoś w ofercie biznesowej, ostatnio widziałem na tvn24 jakas reklame truphona - podobno bardzo dobirze sie sprawdza.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.10.2014 14:16
No z truphonem najważniejsze jest to, ze za granice można dzwonić taniej. Inne sieci maja takie oferty, przecież jak na zwykłym abonamencie człowiek zacznie dzwonić za granice to masakra.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 14:40
no to fakt na normlanym by sie nie podzwoniło no chyba że firma pozwala :) mi zazwyczaj kazali wyłączać komorke i ewentualnie dzwonic w razie potrzeby, a tak to pisać smsy - niby XXI wiek a kurcze takie wymagania
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 11:52
Jesli zależy Ci tylko na rozmowach, to moze wez cos na kartę, z nielimitowanymi minutami. Bez telefonu to znajdziesz cos do 40 zł. Zobacz sobie porównywarkę http://www.comperia.pl/wyniki-gsm,1-0-1-1-59-1 (swoja drogą przydatne to narzędzie:))
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:31
xena napisał
Która sieć komórkowa ma najtańsze minuty? Mój narzeczony wyjechał w delegację i chcemy zmienić operatora by jak najmniej płacić za połączenia. Obecnie mamy T-Mobile a zastanawiamy się nad Plusem. Taka zmiana będzie dobra?

Weźcie sobie PLAY i będziecie mieć do siebie za darmo. Ja tak z całą moją rodziną mam. Dzwonimy do siebie kilka razy dziennie więc pewnie normalnie płacilibyśmy majątek a tak mamy za darmo. gwarantuję Ci że nie znajdziesz lepszej oferty.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:39
Gość napisał
Jeszcze pare lat temu z playem i jego zasięgiem faktycznie była tragedia, ale od tamtego czasu sporo sie zmieniło, teraz playowy internet ściąga prawie wszędzie. Np. jak podróżuje to mam przez praktycznie cala Polske zasięg.


No z zasięgiem play nie ma aż takiego problemu. Zdarza się czasami że rzeczywiście go nie ma przez chwile ale to są naprawdę jakieś rzadkie sytuacje. Też myślę, że play będzie najlepszy. Jeżeli nie no to tylko jakieś darmowe numery, w każdej sieci jest taka możliwość chyba
Cytuj
Odpowiedź