• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Śledzenie telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:17
Co sądzicie o śledzeniu kogoś za pomocą telefonu? Robiliście to kiedyś czy nie chwytacie się takich metod? Ja myślałam o tym by włączyć coś takiego w telefonie córki. Czasami nie wraca do domu na czas i strasznie się o nią martwię.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 9:59
Nigdy nikogo nie śledziłam i nie zamierzam. Ale już nie raz dostałam smsa że taką usługę można włączyć za ileś tam złotych. Gdybym miała dzieci to pewnie zmieniłabym zdanie i włączyłabym ta usługę. Na chwilę obecną jest to dla mnie nie do przyjęcia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:47
moniuska20 napisał
Nigdy nikogo nie śledziłam i nie zamierzam. Ale już nie raz dostałam smsa że taką usługę można włączyć za ileś tam złotych. Gdybym miała dzieci to pewnie zmieniłabym zdanie i włączyłabym ta usługę. Na chwilę obecną jest to dla mnie nie do przyjęcia.
to na pewno jakas sciema i naciaganie, niby jak byloby to mozliwe?
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:18
Gość napisał
moniuska20 napisał
Nigdy nikogo nie śledziłam i nie zamierzam. Ale już nie raz dostałam smsa że taką usługę można włączyć za ileś tam złotych. Gdybym miała dzieci to pewnie zmieniłabym zdanie i włączyłabym ta usługę. Na chwilę obecną jest to dla mnie nie do przyjęcia.
to na pewno jakas sciema i naciaganie, niby jak byloby to mozliwe?

Też dostałam podobne sms-y ale podobnie jak TY jakoś nie mogę uwierzyć, że naprawdę da się kogoś śledzić. Poza tym uważam, że każdy ma prawo do swojej prywatności i nie powinno się chwytać takich metod, nawet jeśli chodzi o dziecko.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 12:57
Na iphona są takie aplikacje które pomagają odnaleźć telefon w razie kradzieży. Z mężem coś takiego zrobiliśmy i dzięki temu możemy raz, że się śledzić wzajemnie a dwa że mamy pewność, że w razie kradzieży odnajdziemy telefon:)
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:08
pewnie wykorzystują one lokalizację nadaną przez sieć i satelity gps a więc jest to możliwe, skoro telefon może służyć jak nawigacja i dokładnie pokazuje naszą lokalizację chyba nie ma problemu zlokalizować go z innego urządzenia.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:26
Jessica napisał
pewnie wykorzystują one lokalizację nadaną przez sieć i satelity gps a więc jest to możliwe, skoro telefon może służyć jak nawigacja i dokładnie pokazuje naszą lokalizację chyba nie ma problemu zlokalizować go z innego urządzenia.


No nie ma problemu, jest sporo aplikacji śledzących właśnie telefon.
Jeżeli xena boisz się o corkę jak najbardziej możesz coś takiego zainstalować jeżeli długo by nie wracała zawsze będziesz wiedziała gdzie jest. No do momentu, w którym nie wyłączy telefonu
Cytuj
Odpowiedź