• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ceny Apple

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:26
Widzieliście ile będą kosztowały nowe modele Iphonów od Apple?
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/smartfony/2014/38/iphone-6-w-polsce-od-2949-zlotych-model-plus-od-3399-zlotych.aspx

skąd można taniej sprowadzić te modele? Bo w Polsce na pewno ich nie kupię za 3000zł.. tylko nie wiem czy jak się sprowadza to czy działają w polskich sieciach?
Wypowiedź została zmieniona przez: krakers 2.10.2014 14:26
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:51
Za jakość się płaci, owszem ceny za sprzęt apple są spore ale ja wolę zapłacić nić denerwować się mając jakiś badziewny sprzęt. CO do sprowadzania to nie wiem, ale wiem, że jak sprowadzasz tam z jakiegoś kraju to w Polsce później gwarancja cię nie obejmuje.
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 19:08
''badziewny sprzęt''? Rozumiem, że wymieniasz telefon za każdym razem kiedy wyjdzie coś nowego, lepszego? Kilka miesięcy temu hitem był Samsung GALAXY SII, teraz już jest S5, a zaraz będzie pewnie S6, 7.... gdybym te wszystkie telefony od S do S5 miał kupować jak tylko była ich premiera to oszczędności na koncie by mi się sporo odchudziły, jak dla mnie to bez sensu.
Cytuj
Lose yourself in the music.
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:17
Nie no dla mnie porażką jest jak ktoś kto ma dobry telefon założmy iphona 5s wymienia bo wyszła 6, wiadomo że są tacy pasjonaci i maniacy ale bez przesady. Ja tak nie robię i pewnie nie będę robiła bo mnie najzwyczajniej w świecie na to nie stać;)
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 10:05
Mi wystarcza internet w telefonie i więcej bajerów nie potrzebuję, chociaż w sumie dobry aparat w telefonie to też przydatne, i to jedyny bajer jaki przekonuje mnie do iPhone, bo aparat ma faktycznie dobry, ale w sumie innym, tańszym telefonom może trochę starszym, nie można zarzucić złych parametrów. Co takiego ekstra jest w iPhone 6?
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:16
A to prawda, że iphone 6 plus (czy jakoś tak) się wygina? Czytałam tak gdzieś w sieci i widziałam chyba nawet takie zdjęcie jednak nie wiem czy nie było ono zmanipulowane
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:42
FRUGOholiczka napisał
A to prawda, że iphone 6 plus (czy jakoś tak) się wygina? Czytałam tak gdzieś w sieci i widziałam chyba nawet takie zdjęcie jednak nie wiem czy nie było ono zmanipulowane


No nie byłoby to niczym dziwnym zważywszy na jego wielkość, ale nie wiem czy apple rzeczywiście zrobiłoby takie niedopatrzenie? Ktoś widział jeszcze to zdjęcie? Ja poszukam jak znajdę to wkleję.
Cytuj
Odpowiedź