• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co zamiast Iphona?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:18
Mam w tej chwili Iphona i zanim przesiądę się na nowszy model muszę czymś wypełnić ten czas. Jaki telefon mi polecacie, który choć trochę bylby jakościowo podobny do Iphona?
Wiadomo, że na taką jakość jak właśnie telefony od Appla nie ma co liczyć ale może jakiś Samsung?
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:52
Ja już na niższej klasy sprzęt bym się nie przesiadał. Jeżeli miałaś iphona czy go masz to ciężko będzie na coś innego się zdecydować przynajmniej ja tak mam. Żadnego innego telefonu sobie nie wyobrażam.
Cytuj
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:10
Kwestia przyzwyczajenia, a może gustu.. nie wiem, ja Iphone nie lubię, nie lubię systemu iphone, jakoś tak android tylko do mnie przemawia, teraz na oku mam lg l9, ale chyba poczekam do końca aktualnej umowy, poczekam rok i wezmę galaxy s5.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:42
Mózg napisał
Kwestia przyzwyczajenia, a może gustu.. nie wiem, ja Iphone nie lubię, nie lubię systemu iphone, jakoś tak android tylko do mnie przemawia, teraz na oku mam lg l9, ale chyba poczekam do końca aktualnej umowy, poczekam rok i wezmę galaxy s5.


No a u mnie na odwrót za bardzo boję się androidów. Może nie tyle co się boję co mi nie odpowiadają. Za duży tam chaos. Mam wrażenie, że Iphone pod tym względem jest dużo bardzie logiczny i uporządkowany.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 14:56
Nie wiem czy cokolwiek znajdziesz co będzie dobre i będzie podobne do iphona. Iphon to iphon i nawet samsung Ci w żadnym razie nie zagwarantuje takiej jakości jaką ma apple.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:29
Też myślę, że nie ma sensu rezygnować z iphona na rzecz innego telefonu skoro tak dobrze CI się z niego korzysta. Lepiej może poczekać i dozbierać brakującą kwotę czy po protu przeczekać ten moment przejścia z tym starym modelem.
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:41
Może Sony, wydaje mi się, że zwolennicy iphone lubią wlasnie też Sony, ale w sumie ile ludzi tyle opinii, chyba jednak tak jak inni przeczeklabym do nowego, nie zamieniajac aktualnego iphone.
Cytuj
Sakuraa

Niezarejestrowani

8.10.2019 5:33
press napisał
Mam w tej chwili Iphona i zanim przesiądę się na nowszy model muszę czymś wypełnić ten czas. Jaki telefon mi polecacie, który choć trochę bylby jakościowo podobny do Iphona?
Wiadomo, że na taką jakość jak właśnie telefony od Appla nie ma co liczyć ale może jakiś Samsung?


Jak weźmiesz Samsunga to zapłacisz za markę więcej niż za koszt wykonania oraz materiały. Polecam Ci Xiaomi - firmę która tworzy obecnie najbardziej wydajne telefony na rynku, a dodatkowo telefony są w bardzo dobrej cenie ! https://www.play.pl/telefony/xiaomi/xiaomi-mi-mix3/ Xiaomi mi mix3 to jeden z ciekawszych modeli jakie mi się nasunęły wpierw dla Ciebie to zresearchowania
Cytuj
Odpowiedź