• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Orange Clound

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:16
Czy ktoś tego używa? Warto? Jakie macie wrażenie uwagi? Moja mama ostatnio się mnie zapytała co to takiego, a ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:36
Tutaj możesz więcej o tym poczytać:
http://www.orange.pl/orange_cloud_home.phtml
Wygląda to całkiem nieźle szczególnie, że jest do 30GB przestrzeni dyskowej, darmowy transfer danych, bezpieczeństwo plików i jest możliwość dzielenia się plikami
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 9:45
Coś podobnego widze do iclound w iphonie. No ciekawe jak się sprawdza, korzysta ktoś z tego? Chętnie bym porównała to z iphonem jak działa i w ogóle czy jest bezpieczne
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:36
Orange Cloud to usługa przestrzeni dyskowej w chmurze, możemy tam zamieszczać pliki, otwierać, przesyłać, dzielić się z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. Można tez na Cloudzie zapisywać kontakty i inne liki, co jest zabezpieczeniem w razie kradzieży.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:59
ja mam ten windowsowski ale nawet z tego jeszcze nie korzystałem jako tak nie moge sie przekonać. musze poczytac jak to w ogole działa
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:59
korzystam bo tam trzymam głównie zdjecia zeby miec do nich dostep gdzie bede potrzebowała i naprawde to fajna opcja. nie wiem czy slyszeliscie ostatnio o akcji wlasnie orange i maffashion ktorej niby ukradli telefon ;)
Cytuj
Odpowiedź