• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Płacenie telefonem jest bezpieczne?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:22
Czy płacenie za różne zakupy, telefonem jest bezpieczne? Na jakiej zasadzie sie to odbywa> to nie jest tak, ze w ten sposób można nas szybciej okraść?
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:26
Te płatności maja zabezpieczenia, nie zapłacisz więcej niż 50 zł jednorazowo, ustalasz dzienne limity. Dlatego ryzyko jest podobne do tego, gdy płacisz karta zbliżeniowo.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:19
Raczej nie jest niebezpieczne no bo gdyby było to nikt by tego nie wprowadzał. Wiadomo. Zawsze jest ryzyko, że ktoś to jakoś zczyta albo, że zgubisz telefon albo ktoś CI go ukradnie ale nie można popadać w paranoję.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 15:18
Te formy wymyślono przede wszystkim dlatego, ze to jest wygodne :D. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo... portfel tez mogą Ci przecież ukraść.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:47
Moim zdaniem płacenie kartą jest jak najbardziej bezpieczne. Ludzie od lat płacą kartami i żyją więc płacenie telefonem też wejdzie w modę. Jak dla mnie jest to bardzo wygodne:) O ile się nie mylę limit dzienny można ustawić sobie np na 60 złotych.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:09
mógłbym tak płacić nie przeszkadzało by mi to :) na pewno wygodniej sie płaci o ile kasjerka wie o co kaman, bo do niedawna ludzie mieli w sklepach problem z paypasem :)
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 19:53
Płacę telefonem od kilku miesięcy i jeszcze nikt mnie nie okradł, nie zapłaciłem więcej niż powinienem ani nic w tym stylu. Według mnie jest to bezpieczna opcja dokonywania transakcji i nie ma się czego bać. Równie dobrze złodziej może ukraść nam kasę z portfela.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:45
nie wiem ja po prostu takim sposobom płatności nie ufam, tak samo jak z paypassem jeśli nie musze to mówie ze tylko na pin chce płacić bo tak mi wygodniej :)
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:41
Nie płacę telefonem, podobnie jak nie płacę kartą. Może jestem staroświecki ale uważam, że najlepiej płaci się gotówką i tego się trzymam. Jakoś nie ufam tym nowoczesnym technologiom bo nie raz już się przekonałem, że zawodzą.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 10:08
Mam w telefonie opcję płacenia ale nigdy jej nie używałam. Jakoś nie mam potrzeby. Zawsze biorę ze sobą trochę więcej kasy niż zakładam, że wydam i to się sprawdza. Ale wydaje mi się, że płacenie telefonem jest bezpieczne, gdyby nie było to nie wprowadzono by tego na rynek.
Cytuj
Odpowiedź