• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmowy telefon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:18
Jaki telefon najlepiej brać na firme? Na co zwracać uwagę przy wyborze takiego telefonu
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:17
Zobacz może Plus dla Firm, oni chyba maja dobre oferty, a poza tym teraz wspolpracuja z bankiem itd. to może się załapiesz na jakąś dobra promocje
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:44
Przede wszystkim na cenę no i na model telefonu. Najlepiej brać takie które mają małą awaryjność. Czasami lepiej dołożyć do abonamentu i mieć lepsze modele telefonów niż co chwilę wysyłać je do serwisu i być bez telefonów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 15:20
Te oferty dla firm maja fajne warunki, telefony tez niezle. Wiadomo korporacyjni maja na bogato :)
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:41
Najlepszy chyba będzie Iphone. Jest nowoczesny, intuicyjny i przede wszystkim prestiżowy. Sam chciałbym mieć najnowszego Iphona ale póki co muszę zadowolić się piątką. Możesz też sprawdzic oferty dla firm różnych operatorów z tego co wiem najciekawszą ofertę ma play.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:05
mam htc one - fajna jest i dosc szybko hula, ma to co potrzeba więc jestem zadowolony, ale kiedys w innej firmie dostałem cegłe a nie telefon - wstyd było z tym chodzić więc tylko karte zamojałem a telefon zostawiłem
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 19:48
Przejdź się po salonach sieci komórkowych i sprawdź co mają w ofercie dla firm. Myślę, że ze spokojem coś znajdziesz. Ja zwracałbym uwagę na intuicyjność, możliwość zapisywania notatek i odczytywania różnych dokumentów. Dobry aparat też może być bo czasami trzeba zdjęcia zrobić.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:43
Może Iphone lub Sony? To według mnie jedne z najlepszych telefonów firmowych. Na co zwracać uwagę? Dla mnie np. istotne jest to by telefon miał dostęp do internetu LTE, wszelkiego rodzaju programów typu exel czy word no i żeby dało się przez niego rozmawiać
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 10:10
Najlepiej by było gdybyś pochodził po salonach komórkowych i sprawdził co kto ma w ofercie dla firm. Zapisz sobie na kartce co według ciebie powinien mieć firmowy telefon i tym się kieruj. Ja mam LG i nie narzekam, ale gdy miałam HTC też byłam zadowolona.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:04
W firmie najlepiej chyba sprawdziłby się Iphon 6. To taki typowo biznesowy telefon. Ma w sobie wszystkie niezbędne aplikacje i robi naprawę dobre zdjęcia. Z niższej półki wybrałabym Sony lub HTC One.
Cytuj
Odpowiedź