• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmowy telefon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:29
Kup taki telefon jaki ci się podoba. Przecież ma służyć do dzwonienia a nie do pisania maili, faktur itd. Takie rzczy robi się przy komputerze. A jeśli chcesz zaszpanować to wybierz Iphona lub Sony Z2
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:52
iphone do firmy dobry żart ! nie wiem w jakiej ty pracujesz firmie, ale żaden szef przy zdrowych zmysłach nie zasponsoruje takich telegonów hehe
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:28
no nieźle iphony w pracy rozdają haha jak ja chciałem żeby szef mi kupił głupiego galaxy note to dowiedziałem sie ze to za duzo i dostałem jakiegos srajfona samsung young mini czy coś takiego? mozna było go od razu do śmieci wyrzucić !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:44
Maćkowski napisał
no nieźle iphony w pracy rozdają haha jak ja chciałem żeby szef mi kupił głupiego galaxy note to dowiedziałem sie ze to za duzo i dostałem jakiegos srajfona samsung young mini czy coś takiego? mozna było go od razu do śmieci wyrzucić !
To bylo wyrzucic, albo oddac komus kto by i z takiego sie cieszyl. A jak chcesz lepszy to sobie kup.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 12:09
Gość napisał
Maćkowski napisał
no nieźle iphony w pracy rozdają haha jak ja chciałem żeby szef mi kupił głupiego galaxy note to dowiedziałem sie ze to za duzo i dostałem jakiegos srajfona samsung young mini czy coś takiego? mozna było go od razu do śmieci wyrzucić !
To bylo wyrzucic, albo oddac komus kto by i z takiego sie cieszyl. A jak chcesz lepszy to sobie kup.


Dokładnie, telefon firmowy to nie odpust na którym możesz sobie wybrać, którą zabawkę chcesz. Szef wybiera a ty grzecznie dziękujesz i się cieszysz że w ogóle masz coś takiego jak telefon firmowy. Niektórzy nawet tego nie mają..
Cytuj
Odpowiedź