• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ogólnopolski spis Abonamentów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:11
Co to takiego jest ogolnopolski spis abonamentów? Czy każda osoba , która ma jakiś nr telefonu jest tam umieszczana ? Jak sie przed tym bronić?
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:21
O ja nawet nie wiedziałam, że taki spis istnieje. A gdzie można go zobaczyć, sprawdzić? Czy to jest w internecie? Napiszcie coś więcej, chętnie się dowiem.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:38
Nie da się chyba przed tym bronić. Jeśli masz telefon na abonament to automatycznie cię tam wpisują. Ja od zawsze mam telefon na kartę i nie zamierzam tego zmieniać. A ciekawe jak jest z osobami mającymi mixa czy coś w tym stylu. Ich też spisują?
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:12
Pierwszy raz słyszę o tym spisie! Wiecie może coś więcej na jego temat? Ja mam trzy telefony na abonament i zaczynam się martwić, że ktoś bez mojej wiedzy mógł mnie umieścić w jakimś spisie. Jak to możliwie? Jak się stamtąd wypisać?
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:51
szarlottka napisał
Nie da się chyba przed tym bronić. Jeśli masz telefon na abonament to automatycznie cię tam wpisują. Ja od zawsze mam telefon na kartę i nie zamierzam tego zmieniać. A ciekawe jak jest z osobami mającymi mixa czy coś w tym stylu. Ich też spisują?


No też mnie to ciekawi bo przecież mix to też taka forma trochę abonamentowa tylko trochę inna. Ja w ogóle pierwszy raz o czymś takim słyszę jak ten spis. Skąd o tym wiecie?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 14:37
Prowadzony jest Ogólnokrajowy Spis Abonentów (OSA) czyli spis Abonentów indywidualnych oraz biznesowych, wszystkich operatorów telekomunikacyjnych. Publikowane są dane abonentów indywidualnych, którzy złożyli stosowne oświadczenie o zgodzie na udostępnianie danych.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:14
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Prowadzony jest Ogólnokrajowy Spis Abonentów (OSA) czyli spis Abonentów indywidualnych oraz biznesowych, wszystkich operatorów telekomunikacyjnych. Publikowane są dane abonentów indywidualnych, którzy złożyli stosowne oświadczenie o zgodzie na udostępnianie danych.


A jak ktoś tego nawet nie dostał? Czy jest to to samo jak ktoś dzwoni i telefonicznie pyta czy chcemy być umieszczeni w książce czy to jednak coś innego? Kiedyś miałem taką sytuację że dzwoniła Pani, która pytała się mnie o to czy chcę być umieszczony w jakiejś książce telefonicznej.
Wypowiedź została zmieniona przez: moneymaker 28.10.2014 11:16
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 22:30
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Prowadzony jest Ogólnokrajowy Spis Abonentów (OSA) czyli spis Abonentów indywidualnych oraz biznesowych, wszystkich operatorów telekomunikacyjnych. Publikowane są dane abonentów indywidualnych, którzy złożyli stosowne oświadczenie o zgodzie na udostępnianie danych.


Bardzo mnie to zastanawia, a jak można sprawdzić czy się jest w takim spisie? Jest to gdzieś w internecie albo co? Czasami też do mnie dzwonili i pytali właśnie o to czy chce być w książce telefonicznej ale nigdy nie chciałam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 15:07
pokrzywkaaa napisał
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Prowadzony jest Ogólnokrajowy Spis Abonentów (OSA) czyli spis Abonentów indywidualnych oraz biznesowych, wszystkich operatorów telekomunikacyjnych. Publikowane są dane abonentów indywidualnych, którzy złożyli stosowne oświadczenie o zgodzie na udostępnianie danych.


Bardzo mnie to zastanawia, a jak można sprawdzić czy się jest w takim spisie? Jest to gdzieś w internecie albo co? Czasami też do mnie dzwonili i pytali właśnie o to czy chce być w książce telefonicznej ale nigdy nie chciałam.
Dane abonentów indywidualnych, a także firm lub instytucji możesz także sprawdzić dzwoniąc na numer Ogólnokrajowego Biura Numerów 118 913.
Cytuj
Odpowiedź