• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przeniesienie nr

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:04
Łatwo jest przenieść nr z jednej sieci do drugiej? Ile mniej wiec sie czeka? operatorzy nie robią z tym problemów? Bo ja chyba chce sie przenieść ale nie wiem czy czekać do konca umowy czy moge to zrobić już
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:55
Trwa to dosłownie chwilę. Jeżeli jesteś związana umową lepiej poczekać aż się skończy i jej nie przedłużać, a dopiero później się przenieść. Idziesz do nowego operatora mówisz, że chciałabyś przenieść swój numer i tyle
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:43
Poczekaj do końca umowy i się przenieść. Nikt cię za to nie pobije:) To Twój wybór w jakiej sieci chcesz być. Z tego co wiem przeniesienie numeru trwa dosłownie chwilkę. Sam zastanawiam się nad przeniesieniem ale jeszcze to rozważam.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:06
przeniesć przed koncem umowy sie nie opłaca, bo trzea i tak kare zapłacić jakas = kolezanka chciała tak zrobić to bardziej jej sie opłacało poczekać do konca umowy i wtedy dopiero cos robic.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:06
przeniesć przed koncem umowy sie nie opłaca, bo trzea i tak kare zapłacić jakas = kolezanka chciała tak zrobić to bardziej jej sie opłacało poczekać do konca umowy i wtedy dopiero cos robic.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 19:50
Przeniesienie numeru to żaden problem. Trwa to dosłownie chwilkę i nikt nikomu nie robi problemów. Jeśli jednak masz jeszcze umowę z jednym z operatorów to będziesz musiała poczekać do jej zakończenia. Chyba, że ją zerwiesz.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:52
jaca napisał
Przeniesienie numeru to żaden problem. Trwa to dosłownie chwilkę i nikt nikomu nie robi problemów. Jeśli jednak masz jeszcze umowę z jednym z operatorów to będziesz musiała poczekać do jej zakończenia. Chyba, że ją zerwiesz.


No zerwie i zapłaci. Nie jest to opłacalne. Poczekaj do końca umowy jakoś ten okres przemęczysz ale przynajmniej nie zapłacisz żadnej kary, a kary są dosyć wysokie więc wiadomo.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:52
jaca napisał
Przeniesienie numeru to żaden problem. Trwa to dosłownie chwilkę i nikt nikomu nie robi problemów. Jeśli jednak masz jeszcze umowę z jednym z operatorów to będziesz musiała poczekać do jej zakończenia. Chyba, że ją zerwiesz.


No zerwie i zapłaci. Nie jest to opłacalne. Poczekaj do końca umowy jakoś ten okres przemęczysz ale przynajmniej nie zapłacisz żadnej kary, a kary są dosyć wysokie więc wiadomo.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:01
Ja też bym czekała do końca umowy. Przecież nie warto płacić nie wiadomo ile skoro możesz jakoś dociągnąć do końca,a potem już wybierzesz sobie taką umowę jaka będzie Ci pasowała. Wiem, że te kary gsm są dosyć spore
Cytuj
magdanejmer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 15:12
Nie wiem jak jest z tymi umowami bo ja przenosiłam numer na kartę i zajęło mi to jakieś 20 minut zarejestrowałam swój numer na siebie poprosiłam operatora o zgodę i papiery zaniosłam do sieci play która zajęła się resztą potem czekałam tylko dzień żeby mi przenieśli z plusa do play i było po kłopocie
Cytuj
Odpowiedź