• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przeniesienie nr

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2014 14:31
magdanejmer napisał
Nie wiem jak jest z tymi umowami bo ja przenosiłam numer na kartę i zajęło mi to jakieś 20 minut zarejestrowałam swój numer na siebie poprosiłam operatora o zgodę i papiery zaniosłam do sieci play która zajęła się resztą potem czekałam tylko dzień żeby mi przenieśli z plusa do play i było po kłopocie
Mi play przenosił numer tydzień. Gdybym wiedziała jak to wygląda to na pewno bym się nie zdecydowała.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 14:57
ostatnio moj tata przenosił i zajeło mu to kilka godzin dosłownie :) sieci bardzo szybko teraz działają, o ile nie jest to okres przedświąteczny lub jakis długii weekend jak teraz był np :)
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:08
magdanejmer napisał
Nie wiem jak jest z tymi umowami bo ja przenosiłam numer na kartę i zajęło mi to jakieś 20 minut zarejestrowałam swój numer na siebie poprosiłam operatora o zgodę i papiery zaniosłam do sieci play która zajęła się resztą potem czekałam tylko dzień żeby mi przenieśli z plusa do play i było po kłopocie


No z umowami lepiej się powstrzymać i poczekać aż się spłaci. Ja też przenosiłam numer z karty i też mi to zajęło chwilkę. To naprawdę jest kwestia kilkunastu minut więc nie odkładajcie tego jeżeli się boicie że zajmie to wieki.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:37
Ja przenosiłam niedawno numer z Plusa do Play i zajęło to dosłownie 15 minut. Nie było żadnych problemów. Wydaje mi się, że ludzie za dużo panikują i sami stwarzają sobie problemy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 15:13
zuza napisał
Ja przenosiłam niedawno numer z Plusa do Play i zajęło to dosłownie 15 minut. Nie było żadnych problemów. Wydaje mi się, że ludzie za dużo panikują i sami stwarzają sobie problemy.
Nie zawsze panikuja, mi niestey z orange do playa przenoszono numer ze 2 tygodnie, musiałam sie pofatygować do nich i zrobic awanturkę.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 14:01
Często to może byc wina firmy, z której przenosimy numer. Moga nie dopełnić formalności.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 21:34
ile zazwyczaj wam zajmowalo przeniesienie numeru bo ja czekam juz 15 godzin i dalej nic :( moze cos schrzanili bo kurcze ile mozna czekac na potwierdzenie ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.11.2014 16:05
Mi przenosili tydzien. Zapewniali, ze maks. doba. To jest żałosne jak postępują z klientem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:42
Mi w playu przeniesli w kilka godzin. Szybko.
Cytuj
Odpowiedź