• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zmiana abonamentu na mixa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
malikowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:00
Czy pod czas trwania umowy abonamentowej można zdecydować sie na przeniesienie do Mixa? Czy trzeba czekać aż umowa sie skonczy ?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:58
Zdecydować sobie możesz, ale przenieść będziesz się mogła dopiero gdy umowa się skończy. Gdybyś przedłużała abonament wtedy możesz to zrobić w trakcie jego trwania ale tak zmieniasz formułę więc musisz czekać.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:43
Niestety nie możesz zmienić taryfy w trakcie trwania umowy. A co? Abonament cię denerwuje? Ja raz miałam abonament i powiedziałam sobie, że nigdy więcej. Nie potrafię mało dzwonić a później rachunki są... większe niż powinny. Teraz mam kartę i jest ok.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:19
Podczas trwania umowy nie ma takiej opcji ale po zakończeniu umowy nie ma problemu. Ile zostało ci do końca umowy? Jeśli nie chcesz się męczyć z abonamentem zawsze możesz zerwać umowę ale musisz liczyć się z karą umowną.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:56
no dobra ale czy nie mozna jakiegoś aneksu podpisać ze zmianą warunkow tak jak np robi się to w przypadku zmiany oferty na internet?
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 16:00
Pewnie na przeniesienie z Mixa na abonament by się zgodzili ale z abonamentu na mixa... nie sądzę. Takie coś według mnie nie opłaca się sieciom komórkowym. Ale dla pewności zapytaj w salonie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:53
malikowska napisał
Czy pod czas trwania umowy abonamentowej można zdecydować sie na przeniesienie do Mixa? Czy trzeba czekać aż umowa sie skonczy ?
Nie można. Ja chcialem po abonamencie wziac mix, to mi powiedzili ze beda traktowac mnie jak nowego klienta. Tzn. dostane gorsze warunki. To co mowic jaby zareagowlai w trakcie trwania umowy.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:09
Gość napisał
malikowska napisał
Czy pod czas trwania umowy abonamentowej można zdecydować sie na przeniesienie do Mixa? Czy trzeba czekać aż umowa sie skonczy ?
Nie można. Ja chcialem po abonamencie wziac mix, to mi powiedzili ze beda traktowac mnie jak nowego klienta. Tzn. dostane gorsze warunki. To co mowic jaby zareagowlai w trakcie trwania umowy.


No ale to się zgadza i tak samo robią w przypadku gdy zrezygnujesz z mixa i założysz go na nowo na przykład dzień później. też jesteś nowym klientem niepojęte to jest i totalnie bezsensowne niestety.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 13:58
malikowska napisał
Czy pod czas trwania umowy abonamentowej można zdecydować sie na przeniesienie do Mixa? Czy trzeba czekać aż umowa sie skonczy ?
Ja chciałem sie przeniesc w orange z abonamentu do mixa, jak juz mi sie umowa konczyla, Pani powiedziala, ze bede potraktowany jak nowy klient, czyli zero znizek itd.
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 20:33
Sieci najchętniej przenosiłyby telefony na kartę na abonament, bo w sumie z tego mają największy zysk. Odwrotnie nic się nie zdziała, nawet jeśli chodzi o mix. lepiej poczekać do końca umowy, dogadać się na korzystniejsze warunki abonamentu albo przejść na mixa.
Cytuj
Odpowiedź