• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Od czego zależny jest zasięg?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:55
Powiedzcie mi od czego zależny jest zasieg w telefonach. Jakiś czas temu działo mi sie tak, że raz miałem 5 kresek zasięgu a za chwile tylko 1 albo wcale.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 15:00
Po pierwsze od telefonu, po drugie od karty sim i po trzecie od bliskości wierzy tej z zasięgiem nie pamiętam jak się ona nazywa.Mój znajomy w domu wcale nie ma zasięgu. Tylko w jednym pokoju. TO jest dopiero masakra.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:45
Ja zawsze miałem świetny zasięg w telefonie. Dopiero po kupieniu LG i karty z play zasięg zaczął świrować. Podejrzewam że ten telefon i operator to jakaś mieszanka wybuchowa. Niestety nie mam zamiaru zmieniać ani tel ani karty więc będę musiał się męczyć
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:07
u nas np jak jest duzy wiatr, albo deszcz to internet z plusa mi nie działa za dobrze :/ poza tym jestem na granicy LTE i mam tak że jak siedze w sypilani to mam idelany zasięg a w salonie juz nie hehe :D porażka !
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 19:52
U mnie też różnie bywa z zasięgiem. Raz mam pięć kresek, raz jedną-dwie a raz wcale. W dwóch pokojach w domu wcale nie ma zasięgu. Nie wiem od czego jest to zależne bo telefon mam dobry, ta cała antena jest 4 km od mojego domu i sieć też nie jest tragiczna.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:46
Od telefonu i chyba od tego co stoi na przeszkodzie aby zasięg do Ciebie doszedł. W bloku obok moja koleżanka nie ma zasięgu wcale odkąd go ocieplili. Nie wiem czy to możliwe ale tak jest.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 15:12
Od tego ile nadajników Twojej sieci jest w okolicy.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:14
remi napisał
Od tego ile nadajników Twojej sieci jest w okolicy.


Właśnie niekoniecznie jest to zależne tylko od tego ja czasami jestem centralnie pod nadajnikiem i zasięg jest kiepski, zależne to też jest od telefonu i pewnie jeszcze od czegoś o czym nawet nie mamy pojęcia
Cytuj
Odpowiedź