• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak długa umowa w Mixplusie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:54
Na ile miesiecy można podpisać najkrótsza umowe w Mixplusie? Nie bardzo sie na tym znam, chciałbym wziąć tam telefon i nr ale nie chce żeby wpakowali mnie w umowe na 3 czy 4 lata. Wolałabym wziać jak najkrótszą.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 15:03
Kiedyś najkrótsza umowa była podpisywana na dwa lata. Nie wiem jak jest teraz ale jeżeli nie wiesz to idź po prostu do salonu plusa i zapytaj, tam jakiś konsultant Ci wszystko wytłumaczy.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:47
Najkrótsza umowa jest na 24 miesiące o ile się nie mylę. Jesteś pewny, że chcesz brać telefon w mixie? Jaki tel. chcesz wziąć? Ja miałam zamiar w zeszłym roku wziąć LG L7 II na 36 miesięcy po 100 złotych... ale jak przeliczyłam ile mnie ten telefon będzie kosztował to zrezygnowałam i kupiłam nowy w sklepie za 600 złotych. Według mnie nie ma sensu pakować się w umowy z operatorami bo oni dosłownie zdzierają z nas kasę za telefony warte kilka razy mniej.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:23
24 miesiące to najkrótszy okres na jaki można podpisać umowę w plusie. Ja zazwyczaj podpisuję na 36 miesięcy z doładowaniem 60-100 złotych. Wtedy można liczyć na jakiś lepsiejszy telefon:)Przy najkrótszej umowie nie masz co liczyć na jakiś ekstra telefon chyba, że będziesz płacił wysokie doładowania.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:57
to strasznie długo ! ja nigdy nie biore umów na więcej niż rok ! wtedy mam co roku nowy i super telefon, jakbym miała czekać 3 lata na nówke to byłaby masakra
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 16:01
To gdzie Ty bierzesz telefon tylko na rok? I ile za niego płacisz? Pewnie majątek? Ja zawsze podpisuję umowy na 24 miesiące i doładowuję kartę za najwyższą kwotę.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:49
romek napisał
To gdzie Ty bierzesz telefon tylko na rok? I ile za niego płacisz? Pewnie majątek? Ja zawsze podpisuję umowy na 24 miesiące i doładowuję kartę za najwyższą kwotę.


Mixplus jest naprawdę mało opłacalny. Na rok to rzeczywiście sporo trzeba by zasilać żebyś to spłacił najlepiej opłaca się wziąć na dwa lata ale ja bym poszła na Twoim miejscu do Plusa i zapytałabym co i jak.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 15:26
justa napisał
to strasznie długo ! ja nigdy nie biore umów na więcej niż rok ! wtedy mam co roku nowy i super telefon, jakbym miała czekać 3 lata na nówke to byłaby masakra
Ale oferty na dluzszy okres oznaczaja tanszy abonament no i lepsze telefony. czasami warto nawet te pol roku dodatkowo wziac. Moze sie oplacic.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 22:39
remi napisał
justa napisał
to strasznie długo ! ja nigdy nie biore umów na więcej niż rok ! wtedy mam co roku nowy i super telefon, jakbym miała czekać 3 lata na nówke to byłaby masakra
Ale oferty na dluzszy okres oznaczaja tanszy abonament no i lepsze telefony. czasami warto nawet te pol roku dodatkowo wziac. Moze sie oplacic.


No opłacić się może ale nie każdy lubi być związany na tak długo umową więc wtedy najlepiej jest nie pakować się w to, wiem, że kiedyś mix plus byl opłacalny przy 36 miesiącach najmniej, nie wiem jak jest teraz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 14:49
Na 24 miesiące jest umowa w Mixplusie.
Cytuj
Odpowiedź