• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Htc ozone

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pony

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:51
Co sądzicie o tym telefonie? znajomy chce mi go odsprzedać w dość niskiej cenie i nie wiem czy mam sie zdecydować, bo zdania na internecie sa bardzo podzielone.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 15:11
Ja tam nie kupuję używek bo denerwują mnie zwichrowane baterie.Wolę wydać więcej ale mieć go od nowości niż denerwować się baterią, która ciągle mi pada. Ale to już jak wolisz. Jeżeli to Cię nie denerwuje to bierz
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:34
A jak długo Twój kolega ma ten telefon? Zastanawiałaś się dlaczego chce go sprzedać w dość niskiej cenie? Ja na Twoim miejscu bym się zastanowiła. Też jakiś czas temu miałam kupić używany telefon ale po przemyśleniu wszystkich za i przeciw dołożyłam 100 złotych i kupiłam nowy.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:12
Jak dla mnie telefon spoko. Poproś kolegę by pokazał ci jak telefon działa, ile trzyma bateria itd. Może niska cena jest stąd, że jesteś po prostu jego znajomą i nie chce zdzierać z ciebie kasy. Nie każdy może sobie pozwolić na dołożenie stówy więcej do telefonu.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:59
szarlottka napisał
A jak długo Twój kolega ma ten telefon? Zastanawiałaś się dlaczego chce go sprzedać w dość niskiej cenie? Ja na Twoim miejscu bym się zastanowiła. Też jakiś czas temu miałam kupić używany telefon ale po przemyśleniu wszystkich za i przeciw dołożyłam 100 złotych i kupiłam nowy.


No bo czasami właśnie tak jest lepiej może znajomemu się telefon psuje albo ma kradziony? Nigdy nie wiadomo a jak kupisz kradziony telefon nawet o tym nie wiedząc to będziesz podejrzana w paserstwie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 14:15
bookworm napisał
szarlottka napisał
A jak długo Twój kolega ma ten telefon? Zastanawiałaś się dlaczego chce go sprzedać w dość niskiej cenie? Ja na Twoim miejscu bym się zastanowiła. Też jakiś czas temu miałam kupić używany telefon ale po przemyśleniu wszystkich za i przeciw dołożyłam 100 złotych i kupiłam nowy.


No bo czasami właśnie tak jest lepiej może znajomemu się telefon psuje albo ma kradziony? Nigdy nie wiadomo a jak kupisz kradziony telefon nawet o tym nie wiedząc to będziesz podejrzana w paserstwie.
Funkcją specjalnie serwisy internetowe pozwalają sprawdzić, na podstawie numeru IMEI, markę i model telefonu oraz miejsce, w jakim został po raz pierwszy zarejestrowany oraz poprawność kodu IMEI . IMEI to15-cyfrowy kod, który jednoznacznie identyfikuje telefon. Znajdziemy go na naklejce na pudełku, oraz w dokumentacji zakupionego telefonu), po drugie na naklejce pod baterią, a także w pamięci komórki , zwykle wystarczy wystukać kombinację *#06#. Skonfrontowanie numeru pokazywanego na ekranie telefonu z naklejką pod baterią może wskazać, czy ktoś nie próbował tego kodu zmieniać. Jeśli numery są identyczne możemy zazwyczaj spać spokojnie.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:30
O to dobrze wiedzieć, do tej pory myślałam, że można to zrobić tylko na policji. Sporo osób zapomina o tym aby to sprawdzać, a jak się kupuje telefon używany zawsze należy to zrobić bo nigdy nie wiadomo.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:57
No na te kradzieże to trzeba uważać żeby nie wtopić. Znajomy kupił auto i się okazało że jest kradzione i nie ma ani auta ani kasy i jeszcze jest podejrzany, a nic nie wiedział i cena wcale nie byla jakaś niska czy coś
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:18
Telefon jak telefon, sprawdż czy odpowiadają Ci parametry tego telefonu, czy klawiatura qwerty nie będzie Cię drażnić itp. Ja za HTC dotykowymi nie przepadam do tych z klawiatura nie mam zastrzeżeń.
Cytuj
Odpowiedź