• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wasz pierwszy telefon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:48
Jaki był wasz pierwszy telefon ? Ja do dzis pamiętam jak korzystałam z Noki 3510i i szpanowałam kolorowym wyświetlaczem.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:40
Ja miałem Sagema z żółtym wyświetlaczem, nie pamiętam nazwy modelu:) A później Simens c45 :D Na kolorowy wyświetlacz przyszło mi trochę czekać ale i tak uważam, że tamte czasy były super:) Człowiek cieszył się z najmniejszych drobiazgów;)
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:04
moj pierwszy to samsung taki zielony z tak-taka ktory juz nie istnieje, pamietam ze dostalem do tego maskotke pingwinka :P
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 21:13
Ja miałam alcatela, taką wielką cegłę z antenką :P Wstyd mi było z nim chodzić ale cieszyłam się, że mam telefon. Wydaje mi się, że Alcatel nadal jest gdzieś na strychu:)
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:55
Ja miałam jakąś motorolę wielką jak telefon stacjonarny, ale pamiętam jaki to był hit i pamiętam też jak bardzo zazdrościłam tym co mieli nokie bo mogli grać w węża a ja nie miałam na komórce żadnej gry.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:50
mamamrowek napisał
Ja miałam alcatela, taką wielką cegłę z antenką :P Wstyd mi było z nim chodzić ale cieszyłam się, że mam telefon. Wydaje mi się, że Alcatel nadal jest gdzieś na strychu:)


Ja też miałam całkiem spory telefon już nie pamiętam marki ale nie wstydziłam się. W tamtych czasach to był luksus jak ktoś miał komórkę. Ja chyba miałam pierwsza w bloku bo dostałam od wujka z Niemiec. To były czasy:)
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:42
Ja miałam Siemensa A52 i numer z Idei, ale zmieniłam niedługo potem na heyah, bo akurat weszła w życie jakaś promocja że smsy w heyah były za darmo i za doładowania dostawało się bardzo duże pakiety tych smsów, czy był milion smsów za doładowanie z okazji świąt czy coś takiego...
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:41
Eva napisał
Ja miałam Siemensa A52 i numer z Idei, ale zmieniłam niedługo potem na heyah, bo akurat weszła w życie jakaś promocja że smsy w heyah były za darmo i za doładowania dostawało się bardzo duże pakiety tych smsów, czy był milion smsów za doładowanie z okazji świąt czy coś takiego...


Pamiątam IDEA rzeczywiście coś takiego było to jest teraz chyba orange nie? Czy jeszcze to coś innego było. Kurcze z tych starych sieci to został jeszcze chyba tylko plus, bo era to traz t-mobile.
Cytuj
Odpowiedź