• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon dotykowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:45
Jaki telefon dotykowy według was jest najlepszy. Chciałabym zakupić sobie jakiś, nowy fajny i nie wiem jakie brać pod uwage.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:52
Hmmm... Ja z dotykowych miałam Nokie Lumie, HTC i LG. Z każdego byłam/jestem zadowolona. Ostatnio używałam służbowego Iphona ale strasznie mnie wnerwiał i przełożyłam kartę do swojego LG. Natomiast mój tata i brat mają Sony i też są zadowoleni. Wydaje mi się, że każdy z tych telefonów jest naprawdę dobrej jakości. Nie radzę ci kupować Prestigio... moja siostra kupiła w lipcu i już go odniosła do serwisu.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:48
Tyle jest telefonów dotykowych na rynku że ciężko cokolwiek doradzić. Na Twoim miejscu sprawdziłbym każdy telefon po kolei:) albo poczytaj opinie w necie, w końcu na pewno trafisz na wymarzony telefon:)
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 16:04
Według mnie najlepsze są samsungi, robią niesamowitą furorę na rynku. Możesz też pomyśleć o Sony lub Iphonie jeśli cię na niego stać. Ja mam samsunga i nie narzekam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:50
tom7878 napisał
Tyle jest telefonów dotykowych na rynku że ciężko cokolwiek doradzić. Na Twoim miejscu sprawdziłbym każdy telefon po kolei:) albo poczytaj opinie w necie, w końcu na pewno trafisz na wymarzony telefon:)
To fakt, teraz to juz ciezko znalezc zeby byl niedotykowy. Wszytskie smartfony masz dotykowe, wiec wybr ogromny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 22:58
jest taki nowy. myphone luna. zbiera bardzo dobre opinie i ma dual sim. około 750 zł.
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:12
jeśli dotąd miałaś telefon z normalną klawiaturą, może poszukaj właśnie takiego z dodatkowo dotykowym ekranem. Bodajże Nokia Asha daje taką możliwość właśnie, a jeśli tylko dotykowy to wg mnie LG L5 jest świetne.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:25
Jessica napisał
jeśli dotąd miałaś telefon z normalną klawiaturą, może poszukaj właśnie takiego z dodatkowo dotykowym ekranem. Bodajże Nokia Asha daje taką możliwość właśnie, a jeśli tylko dotykowy to wg mnie LG L5 jest świetne.


Nokie asha są średnie. Moja mama mi i nie jest zadowolona niestety. Ale rzeczywiście jeżeli nie miałaś dotykowego to możesz sobie wziąć taki dwa w jednym ale przyzwyczajenie się do dotyku nie jest trudne gorzej ze starszymi osobami, moja mama właśnie miała problem z dotykiem
Cytuj
Odpowiedź