• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon muzyczny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:42
jaki możecie polecić mi telefon muzyczny. Uwielbiam słuchać muzyki idąc do pracy czy czekając gdzieś w kolejne i wolałbym połączyć telefon z odtwarzaczem muzyki.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 15:13
Każdy telefon ma odtwarzacz muzyczny praktycznie więc nie ma co szukać. Ja jestem zadowolona z odtwarzacza w Iphonie ale wiem że też dobre odtwarzacze są w sony ericssonach to może taki?
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:51
Teraz każdy smartphon ma odtwarzacz. Trzeba tylko sprawdzić który jest lepszy. Ja np. uwielbiam jak muzyka bardzo głośno gra i pod tym kątem szukałem telefonu. Najlepiej porównaj kilka smartphonów wtedy będziesz wiedział co wybrać.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:10
na pewno lumie sie dobrze sprawdzają, jak masz spotify to kazdy telefon jest ok ;)
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:01
Rzeczywiście Lumie są bardzo dobre jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki. LG też nie jest zły, mam i jestem zadowolony.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:39
Najlepsze są chyba Nokie jeśli chodzi o głośność i jakość muzyki. Ja mam Lumie 800 od dwóch lat i jak na razie nie narzekam. Działa bez zarzutu a muzyka jest naprawdę świetna:)
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 10:05
Nie wiem co ci doradzić... Najlepiej by było jakbyś porównał sobie kilka telefonów. Dla każdego inny telefon jest dobry. Ja np. mam LG i uwielbiam słuchać na nim muzyki ale mój narzeczony uważa, że nie da się zrozumieć słów i woli HTC.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 6:59
Ja mam HTC One i uwielbiam słuchać na nim muzyki:) Naprawdę szczerze ci polecam ten telefon jeśli chcesz mieć dobrej jakości muzyczkę. Jest głośna zarówno na słuchawkach jak i bez nich. Dla mnie bomba:)
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:26
Moim zdaniem najlepsze są nokie. Fajnie na nich słychać muzykę i nie trzeba kupować dodatkowych głośniczków ani nic. Z tego co pamiętam kiedyś nawet były dostępne nokie typowo muzyczne. Powinni znowu wprowadzić coś podobnego ale z smartphonami.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:44
zgredek napisał
Moim zdaniem najlepsze są nokie. Fajnie na nich słychać muzykę i nie trzeba kupować dodatkowych głośniczków ani nic. Z tego co pamiętam kiedyś nawet były dostępne nokie typowo muzyczne. Powinni znowu wprowadzić coś podobnego ale z smartphonami.


Typowo muzycznymi to kiedyś były Sony Ericssony nie wiem czy pamiętacie? Ja pamiętam takiego kremowo pomarańczowego kosztował kiedyś chyba z 800zł, pamiętam, że to spory wydatek był na telefon jak na tamte czasy.
Cytuj
Odpowiedź