• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o Iphone 6

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:41
Co sądzicie o Iphone 6 ? Widziałem , że sporo osób jest niezadowolonych z wykonania. Drogi a tandetny
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 15:14
Czemu tandetny skoro jeszcze nie miałeś go w dłoni? Drogi owszem no ale za jakość się płaci. Mi szczerze powiedziawszy podoba się bardziej 5s niż 6, szczególnie ta 6+ z tym wielkim ekranem..
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:55
Nie widziałam nowego iphona 6 i szczerze mówiąc nie interesuje mnie ten telefon. Miałam nieszczęście przez miesiąc korzystać ze służbowego Iphona i myślałam, że szału dostanę. Niby prosty w obsłudze ale jakoś nie wzbudził we mnie sympatii :P Na rynku są lepsze i tańsze smartphony.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:53
Jak dla mnie telefon jest całkiem niezły. Mam Iphona 5 i jestem zadowolony więc przypuszczam, że z 6 też bym się cieszył. Nie wiem jak można oceniać coś czego się nie miało nawet w rękach i dokładnie nie widziało. Cena owszem jest strasznie wysoka ale za jakość się płaci.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:40
Jak dla mnie super telefonik. Znajomy kupił sobie niedawno i szpanuje nim w pracy. Ja tez odkładam na Iphona. Kiedyś miałem Iphona 4S i byłem baaaardzo zadowolony. Obecnie mam Lumię ale gdy tylko odłożę brakującą kwotę bez wahania ją wymienię
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 10:06
Boski fonik! Szkoda, że dla mnie nie osiągalny. Za jego cenę mogłabym kupić sobie jakieś używane autko a to jest mi raczej bardziej potrzebne. Nie uważam by jakikolwiek Iphone był tandetny. Cena jest adekwatna do jakości telefonu a to chyba dobrze prawda?
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 16:06
Nie mam nic do tego telefonu. Zawsze znajdą się osoby twierdzące, że dany telefon jest tandetny i źle wykonany a w głębi duszy będą zazdrościć jego posiadaczom. Najlepiej na własnej skórze się przekonać jak działa i nie marudzić:) Mnie odstrasza jedynie cena.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:01
Iphony zawsze bardzo mi się podobały i bardzo długo czekałam aż 6 wejdzie na rynek. Muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam:) Telefon wygląda świetnie, ma idealne parametry i myślę, że jest wart swojej ceny.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:27
Nigdy nie byłem fanem Iphonów ale nie mogę powiedzieć, że są tandetne. Jak dla mnie są po prostu za drogie i za tą kasę wolę kupić coś innego. Mi w zupełności wystarczy telefon za 500-700 złotych. Nie mam jakiś wygórowanych wymagań.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 12:57
zgredek napisał
Nigdy nie byłem fanem Iphonów ale nie mogę powiedzieć, że są tandetne. Jak dla mnie są po prostu za drogie i za tą kasę wolę kupić coś innego. Mi w zupełności wystarczy telefon za 500-700 złotych. Nie mam jakiś wygórowanych wymagań.
zgredek napisał
Nigdy nie byłem fanem Iphonów ale nie mogę powiedzieć, że są tandetne. Jak dla mnie są po prostu za drogie i za tą kasę wolę kupić coś innego. Mi w zupełności wystarczy telefon za 500-700 złotych. Nie mam jakiś wygórowanych wymagań.


Ja nie miałam jeszcze iphona 6 w ręce więc za bardzo nie wiem jak wygląda na żywo ale ogólnie bardzo mi się podoba. Jestem ciekawa czy będzie lepszy od 5s czy gorszy w użytkowaniu.
Cytuj
Odpowiedź