• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefon w samolocie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:53
Słyszeliście o tym, że teraz bedzie można normalnie korzystać z telefonu pod czas lotu. Sądzicie że to dobry pomysł? Nie wiem czy nie bezpieczniej było do tej pory jak nie korzystało sie z telefonu.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 9:30
Proszę pamiętać o konieczności włączania trybu samolotowego, o czym przypomina sie pasażerom co najmniej 2 razy w ciągu lotu :)
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:07
a czym różni się ten tryb samolotowy od zwyłego ktoś wie?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:04
tym, ze mozesz z telefonu korzystac w samolocie
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:27
bedlam napisał
a czym różni się ten tryb samolotowy od zwyłego ktoś wie?

W iphonach jest tryb samolotowy w opcjach w innych telefonach pewnie też. Tym to się różni, że nie zakłóca pracy samolotu a ty możesz ciągle z telefonu korzystać proste.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:33
heh ostatnio sie nad tym zastanawialam, dzieki studentka za wyjaśnienie :) ja i tak w samolocie z przezorności wyłączam żeby potem na mnie nie było jak coś haha :D
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:35
mutual napisał
heh ostatnio sie nad tym zastanawialam, dzieki studentka za wyjaśnienie :) ja i tak w samolocie z przezorności wyłączam żeby potem na mnie nie było jak coś haha :D


Bo sporo osób właśnie nie wie o tym trybie samolotowym a właśnie dzięki niemu można spokojnie z telefonu korzystać. Ja w praktyce go jeszcze nie sprawdzałam ale jak będę kiedyś lecieć to sprawdzę.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:13
No rzeczywiście ale nie tylko ten tryb samolotowy jest w telefonach, w komputerze ja też mam taki tryb, nie wiem co na nim można robić a czego nie bo jeszcze nie próbowałam ale też zauważyłam, że mój komputer taki tryb ma.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:56
A to do tej pory nie można było nawet korzystać z tego samolotowego trybu? To nawet nie wiedziałam, że tak było. ja jeszcze samolotem nie leciałam ale kiedys na pewno będę to dobrze wiedzieć:)
Cytuj
Odpowiedź