• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

telefon an dwie karty sim

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:47
Możecie polecić mi jakiś dobry telefon, który obsługuje dwie karty sim? Chce korzystać z jednego telefonu ale mam nr prywatny i służbowy i nie wiem na jaki sie zdecydować.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 9:37
Jest kilka telefonów ze średniej polki, które mogę zaproponować, które posiadają funkcje dual sim: Samsung Galaxy Grand Neo I9060, Nokia 515, Nokia X, HTC Desire 310, Samsung Galaxy S DUOS S7562, LG Swift G Pro Lite Dual D686, Samsung Galaxy Core Plus G3500.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 12:53
jak chcesz to kolega kiedyś sprzedawał na allegro takie chinczyki z dual simem i wcale takie złe nie był miały nawet tv i mozna było spokojnie oglądać :)
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:48
bedlam napisał
jak chcesz to kolega kiedyś sprzedawał na allegro takie chinczyki z dual simem i wcale takie złe nie był miały nawet tv i mozna było spokojnie oglądać :)


Takie chińskie telefony to jest tragedia. Mój znajomy taki kupił i mu się w dłoniach rozpadł. Jeszcze pieniędzy sprzedający nie chciał zwrócić bo stwierdził że to nie jego wina. Takich telefonów to lepiej nie kupować.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:07
A to są jeszcze takie? Ja myślałam, że to już przeżytek taki telefon. Kilka lat temu moja koleżanka taki telefon miała ale teraz to wcale się nie orientuję jakie telefon są na rynku.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:31
krakers wszystko zalezy od źródła, znajomy kiedyś miał takiego chinczyka ale od znajomego innego kupował i był jakosciowo ok - wiadomo to nie motorola ani nokia, no ale co chciec za telefon ktory kosztuje 150 zł :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:42
przecież telefon nie jest do oglądanie telewizji, dla mnie bez sensu kupować chinczyka tylko po to ehhe ale wiecie co kto woli, ja wole nie wywalac swojej kasy na takie buble !
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:04
Z tego co wiem jeden z modeli Prestigio ma miejsce na dwie karty. Innych nie znam bo jakoś nigdy nie miałam potrzeby używania dwóch numerów jednocześnie. Czasami noszę dwa telefony ale to jest bardzo rzadko. Co do chińskich telefonów to teraz praktycznie wszystko jest chińskie :P
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:25
A nie pomylą ci się te numery jak będziesz miała dwie karty w jednym telefonie? Ja jestem zwolenniczką posiadania dwóch osobnych telefonów - jednego służbowego i jednego prywatnego.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:51
ja również wole dwa telefony bo mi sie nie myli wtedy do jakiej firmy ktoś dzwoni :P pracowałam kiedyś w dwóch sklepach i byłby problem jakbym się pomyliła albo pytała do którego sklepu chciał sie pan dodzwonic :D
Cytuj
Odpowiedź