• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon z simlockiem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Francuzik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:45
Z tego co pamiętam, to kiedyś telefony były sprzedawane tylko z simlockiem na daną sieć. Orientujecie sie czy jest tak dalej? Czy teraz można najpierw mieć telefon w jednej sieci a za chwile z drugiej?
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:05
niestety wiele firm jeszcze ma simlocka, a jak nie to piszą o tym w ofercie :) szczerze nie iwem jak się go ściąga, chyba jakieś firmy się tym zajmują
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:17
Niestety. Dla mnie to z jednej strony bez sensu ale ze strony operatora ma to sens. No bo dając Ci simlocka wie, że raczej z niego nie z rezygnujesz a jeżeli już to musisz wydać na to pieniądze (zdjąć simlocka) ale są tacy operatorzy którzy nie wkładają simlocka na swoje telefony
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:05
No niestety telefony z simolckiem nadal są i pewnie będą, chociaż ja nie rozumiem po co to robić. Jak mój mąż kupił sobie iphona 4s to pamiętał że miał właśnie simlocka z orange..
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:36
a ile kosztuje zdjęcie takiego simlocka to sa jakies duze koszty? nigdy sie tym nie interesowałam ale teraz np mam nowy telefon z tmobila i chcialabym go dac mezowi a on karte ma z plusa i nie wiem czy pojdzie :(
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:00
O ile się nie mylę telefonów z simlockiem nie ma od zeszłego roku. Gdy kupowałam swojego HTC w plusie to już był bez simlocka. Niedawno kupowałam kolejny telefon w innej sieci i też nie ma simlocka. Operatorzy coraz częściej od tego odchodzą. I dobrze:)
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:49
no nie wiem madzialenka na mojej noki z tmobila okazało sie że jest simlock jak chciałam włożyć kartę z plusa ;( więc chyba nie wszyscy od tego odchodza, a szkoda .
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:24
Ja też nie mam simlocka na telefonie. Nie wiem od czego to zależy. Mi narzeczony dopiero uświadomił, że mój telefon nie ma simlocka jak chciałam iść do serwisu go zdjąć ha ha :D
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:51
Ja kupowałem telefon jakieś dwa miesiące temu i mam simlocka. Na szczęście mi to w niczym nie przeszkadza bo jestem wierny jednej sieci od 15 lat i nie zamierzam jej zmieniać. Chyba, że zajdą mi porządnie za skórę, ale nie sądzę by to się stało...
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:04
Ja mam telefon z simlockiem. Nawet nie wiedziałam, że niektóre sieci sprzedają bez. Szczerze mówiąc mi to wszystko jedno czy tel ma blokadę czy nie bo jak na razie nie zamierzam zmieniać swojego operatora.
Cytuj
Odpowiedź