• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet w telefonie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:42
na chwile obecną telefon bez internetu nie istnieje każdy z nas chce z tego korzystać, ale gdzie ta oferta internetowa jest teraz najkorzystniejsza?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 9:40
Zapraszam z zapoznaniem sie i porównaniem ofert tutaj.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 12:52
na pewno w plusie maja fajne oferty bo żona ma tam firmówkę to ma internet bez ograniczeń a ja w tmobile pomimo nowej umowy mam tylko 500 mega co tak naprawdę jest nic :(
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:47
Ja mam play i wykupuję sobie albo 3GB za 20zł albo 1GB a 9zł i to mi wystarcza a czasami nawet jeszcze zostaje. Wszystko zależy od tego ile korzystam w danym miesiącu z internetu poza domem.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:00
Dla mnie telefon bez internetu istnieje ale tylko w domu gdzie mam wifi:P
Ale ogólnie jeżeli miałabym na przykład wybierać cy wolę mieć zablokowane konto i nie móc dzwonić ale mieć internet to mówię nie. Wolę jednak mieć możliwość zadzwonienia:)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:21
korzystam i to bardzo często, w nju mobile jest teraz oferta 39 zł za wszystko i gadanie i pisanie i internet, a internetu masz 2 giga do uzytku :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:58
mutual napisał
korzystam i to bardzo często, w nju mobile jest teraz oferta 39 zł za wszystko i gadanie i pisanie i internet, a internetu masz 2 giga do uzytku :)


Sporo osób chwali właśnie ten nju mobile ale ja się trochę obawiam przenieść nie wiem czy to nie jest taka wiecie chwilowa sieć było już kilka takich i gdzieś poznikały.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:03
Ja korzystam w tablecie z aero i jestem zadowolona. Szybkość może nie powala i filmików na yt się nie poogląda ale za to do sprawdzania poczty czy czy czytania jakiś artykułów w internecie jest w sam raz:)
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 14:53
Telefon bez internetu to tam telefon bez internetu ale dla mnie bez internetu nie istnieje tablet. Po co mi on do korzystania w domu?Tutaj mam komputer a na wyjazdy właśnie zabieram tablet wtedy internet jest tam niezędny
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:08
Ja korzystam z internetu właśnie w telefonie. Mam telefon z orange w abonamencie na firmę i korzystam z internetu normalnie z karty. Za sam internet płace 50 zł, ale telefon używam do wszystkiego z nawigacją w samochodzie włącznie.
Cytuj
Odpowiedź