• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o Iphone 4S

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:32
Mam okazje kupić w nawet fajnej cenie.Ale nigdy nie miałem w rece iphona wiec nie wiem czy to telefon wart w ogóle uwagi. Co wy o nim sądzicie?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:08
koleżanka miała ale stukła szybkę w 4s a s5 utopiła w toalecie, kilka tysięcy poszło do smieci i jej przeszla miłość do ihpna :p
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:19
bedlam napisał
koleżanka miała ale stukła szybkę w 4s a s5 utopiła w toalecie, kilka tysięcy poszło do smieci i jej przeszla miłość do ihpna :p


A kto nosi telefon do toalety? Niepojęte to dla mnie. Ogólnie ja mam iphona i mój mąż też ma. Obydwoje nie wyobrażam sobie z niego zrezygnować. Fakt kosztuje kilka tysięcy ale jeżeli chcesz mieć dobry jakościowo i nie zacinający się telefon nie ma się co zastanawiać tylko kupić.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:37
dzięki :) moze sie wreszcie uda uzbierac do konca kase bo ciagle cos wypada i iphone sie oddala ;) a z tą toaletą to tez duzo kolezanek tak utopiło :D wystarczy ze masz telefon w kieszonce i jak siadasz to on wpada :P
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:50
mutual napisał
dzięki :) moze sie wreszcie uda uzbierac do konca kase bo ciagle cos wypada i iphone sie oddala ;) a z tą toaletą to tez duzo kolezanek tak utopiło :D wystarczy ze masz telefon w kieszonce i jak siadasz to on wpada :P


O rany nie no bez przesady to nie chodźcie do toalety z telefonem;)
Ja polecam iphona, mam i jeszcze mnie nie zawiódł a już ma ponad 2 lata. Sprawdza się rewelacyjnie i jeżeli tylko masz kasę to kupuj.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:25
No pewnie, że bierz jak tylko masz kasę to się nie zastanawiają. Apple to marka sama w sobie i ich telefony są naprawdę warte swojej ceny. Sama mam 4 i marzy mi się już 5s bo 6 mi za bardzo nie odpowiada ale kasy póki co brak no bo niestety trochę te telefony kosztują.
Cytuj
Odpowiedź