• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najtańsze połaczenia

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 18:13
Orientujecie sie może w jakiej sieci są teraz, najtańsze połączeni telefoniczne? W sensie gdzie najmniej płaci sie za rozmowe telefoniczną?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:03
tmobile na dosc drogo ale dla firmy jest ok bo maja duzo promocji np grosz za minutę do wszystkich sieci albo 5 numerów za darmo w abonamencie 50 zl :)
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:31
Ja mam play i płacę chyba 29 groszy ale w sumie to nie wiem dokładnie. Wiem, że nie jest drogo chociaż z tego co się orientuję w jakiejś sieci płaci się po 0,19zł za minutę rozmowy. Musiałabyś popytać w punktach
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:30
Teraz to już chyba praktycznie wszędzie jest dosyć tanio. Są różne pakiety, darmowe numery itp zależy tylko do kogo chcesz dzwonić w sensie do jakiej sieci i z jakiej oraz co dla ciebie znaczy tanio.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:49
Zdecydowanie w play. Dzwoniąc poza play za minutę rozmowy jest 9 groszy - śmiesznie mało. Smsy są darmowe chyba o wszystkich no i internet jest bardzo szybki. Ja mam formułę 4.0 i miesięcznie płacę 21 złotych za aktywowanie wszystkich pakietów.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:57
Ja mam plusa i nie narzekam. Wykupuję co miesiąc smsy za 6 złotych, internet za 15 i darmowe rozmowy (nie pamiętam za ile) i w zupełności mi to wystarczy. Co do Play to rzeczywiście mają fajną ofertę, szkoda tylko, że inne sieci mają do nich drogo.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 14:06
lola85 napisał
Ja mam plusa i nie narzekam. Wykupuję co miesiąc smsy za 6 złotych, internet za 15 i darmowe rozmowy (nie pamiętam za ile) i w zupełności mi to wystarczy. Co do Play to rzeczywiście mają fajną ofertę, szkoda tylko, że inne sieci mają do nich drogo.


No ja mam play i nie płacę za play nic gdy do kogoś dzwonię z tej samej sieci ale gdy inni do mnie dzwonią to rzeczywiście mają bardzo drogo. Z czego to wynika? Wiecie może?
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:09
W play masz za darmo do play i jakieś grosze chyba 10 groszy za minutę ale pewna nie jestem bo ja dzwonię tylko do play praktycznie, ale wiem że jak dzwonie do innych sieci to malutko płacę mimo że dosyć długo rozmawiam
Cytuj
Odpowiedź