• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ładowarka samochodowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 18:07
Z racji tego, ze dużo podróżuje. Często muszę ładować telefon w innych miejscach niz w domu. Ostatnio pomyślałam,że w sumie pod czas jazdy samochodem mogłabym ładować telefon ale nie wiem gdzie taką ładowarkowe do samochodu można kupic i czym sie kierować przy wyborze.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:05
na allegro albo w jakimś większym markecie, w sumie wszędzie są dostępne - na pewno nie kupowałbym tych najtańszych ale tak za około 50 zł można już kupić coś sensownego :)
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:39
a słyszeliście o ławakach do ładowania komórek? fajny bajer widziałam projekt czegoś takiego w krakowie - to był chyba jakiś konkurs na innowacje, była zwykła ławka na której można było usiąść i za darmo podładować telefon :)
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:34
A co to takiego jest? Ja pierwszy raz słyszę o czymś takim. Szkoda że nie we wszystkich miastach są takie bajeranckie ławki. A pewnie robiły by furorę
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:43
Tez sie jeszcze z czymś takim nie spotkałem, ale pewnie było by to bardzo fajne. Tylko ciekawe ile produkcja takiej ławki kosztuje. Znając życie nie każde miasto mogło by sobie na to pozwolić.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 19:57
ławka to fajne jak dużo chodzisz po mieście, ale w samochodzi to przede wszystkim dobra jakościowo ładowarka i nie żadna chinszczyzna. fajnie jesli ma jeszcze przejście na usb
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:39
koralka22 napisał
a słyszeliście o ławakach do ładowania komórek? fajny bajer widziałam projekt czegoś takiego w krakowie - to był chyba jakiś konkurs na innowacje, była zwykła ławka na której można było usiąść i za darmo podładować telefon :)


O taka ławka byłaby super. W ogole powinny być jakieś takie punkty energii w których można by podładować sobie telefon. Bardzo fajna sprawa. CO do ładowarki to są takie wtyki do gniazdka z roździelnikiem na usb
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:47
W UK są fajne te szafki do ładowania iphonów. Wkładasz tam telefon na pół godziny ( jest darmowe) i Ci się ładuje. Zamykasz na kluczyk i możesz biec na zakupy a potem wrócić po naładowany telefon.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 8:06
U nas w pociągach można ładować telefony:) O zakupie ladowarki do samochodu nigdy nie myślałam bo bardzo mało jeżdżę i nie miałam potrzeby. Poza tym zazwyczaj ładuję telefon przez całą noc i z spokojem wystarczy baterii na ok 2 dni.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:04
madzialenka a w pociągu jest za darmo taka ładowarka ? ja sie z takim czymś nie spotkałem, chyba ze w intercity coś takiego jest?
Cytuj
Odpowiedź