• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakiś dobry telefon do 400 zł

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 18:01
Chciałabym zakupić sobie jakis dobry telefon ale mam na to tylko 400 zł. Chodzi mi o to żeby telefon był bardziej do dzwonienia i pisania sms. Nie potrzebuje jakis specjalnych dodatkowch bajerów.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:05
no to np nokie albo motorole mozna kupić do 400 zł chyba ze chcesz coś super to możesz popatrzeć na ceneo albo na allegro za jakimiś używkami :)
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:05
no to np nokie albo motorole mozna kupić do 400 zł chyba ze chcesz coś super to możesz popatrzeć na ceneo albo na allegro za jakimiś używkami :)
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:40
O nokie są bardzo fajne. Ja sam mam od zawsze jakiś model tej firmy i zawsze bardzo dobrze sie sprawowały no i spokojnie możesz do takiej kwoty kupić telefon.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:12
ja bym wolala juz w tej cenie kupic na allegro używke ale juz jakąs fajną typu htc desire albo lumie :) normalnie sa znacznie droższe a tak masz swietny telefon w dobrej cenie :)
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:00
wez sobie jakis niski abonament, to spokojnie za 400 zł cos znajdziesz, a nawet taniej.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:25
bedlam napisał
ja bym wolala juz w tej cenie kupic na allegro używke ale juz jakąs fajną typu htc desire albo lumie :) normalnie sa znacznie droższe a tak masz swietny telefon w dobrej cenie :)


Nie używki nie kupuj w żadnym razie. Takie używane telefony mają już tak zużyte baterie zazwyczaj, ze to nie jest opłacalne. Najlepiej przejdź się po sklepach i pooglądaj.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:28
studentka - no dobra bateria do wymiany, też mi wielki koszt 50 zł może.. a jak kupisz używana lumie albo jakiegos fajnego samsunga to spokojnie jesteś do przodu i tak ;)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:28
mutual napisał
studentka - no dobra bateria do wymiany, też mi wielki koszt 50 zł może.. a jak kupisz używana lumie albo jakiegos fajnego samsunga to spokojnie jesteś do przodu i tak ;)


No jakby kupiła jakiegoś używanego iphona to baterii tak łatwo nie da się wymienić.
Ale rzeczywiście jest to jakieś wyjście ja tacie teraz niedawno kupiłam nową baterię i kiepsko trzyma w samsungu.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:16
Może skorzystaj z porównywarki? Wiem, że był już wątek w którym była poruszana właśnie kwestia porównywarek telefonów. Wtedy wpiszesz parametry jakie Cie interesują wraz z ceną i będziesz mogła sobie coś wybrać.
Cytuj
Odpowiedź