• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakiś dobry telefon do 400 zł

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:22
Moze Sam­sung Galaxy Trend Lite, działa na Androidzie. Podobno bateria długo trzyma, jest w miare solidny, i można go znaleźć w na prawdę dobrej cenie.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:51
a co myślicie np o htc desire? wiadomo drozsza niz 400 zł ale mozna kupic uzywaną, ja taką miałem i była naprawde dobra, a przynajmniej znacznie lepsza niż nokia lumia.
Cytuj
magdanejmer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 15:07
Ja sobie kupiłam LG Swift L3 jest to telefon dotykowy i ma wfi mnie sprawuje się dobrze do pisania i dzwonienia dobry do grania i do siedzenia na necie także ja za niego dałam ponad 300 zł w zeszłym roku ale teraz można go kupić nawet za 300 zł więc w twoim budżecie się zmieścisz
Wypowiedź została zmieniona przez: magdanejmer 9.11.2014 15:07
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:19
magdanejmer napisał
Ja sobie kupiłam LG Swift L3 jest to telefon dotykowy i ma wfi mnie sprawuje się dobrze do pisania i dzwonienia dobry do grania i do siedzenia na necie także ja za niego dałam ponad 300 zł w zeszłym roku ale teraz można go kupić nawet za 300 zł więc w twoim budżecie się zmieścisz


A nie zacina Ci się? Moja siostra ma LG też właśnie w takiej cenie ale strasznie jej się zacina i ją denerwuje z tym, że nie pamiętam jaki to model. Myślałam, że wszystkie LG w tej cenie są takie zacinające..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:45
A ja proponuje LG Swift L5 II E460 Indigo Black, z Androidem, dotykowy wyświetlacz, rozdzielczości 800 x 480 pikseli, aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix, GPS, radio, czujnik zbliżeniowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.11.2014 15:40
baskamy napisał
magdanejmer napisał
Ja sobie kupiłam LG Swift L3 jest to telefon dotykowy i ma wfi mnie sprawuje się dobrze do pisania i dzwonienia dobry do grania i do siedzenia na necie także ja za niego dałam ponad 300 zł w zeszłym roku ale teraz można go kupić nawet za 300 zł więc w twoim budżecie się zmieścisz


A nie zacina Ci się? Moja siostra ma LG też właśnie w takiej cenie ale strasznie jej się zacina i ją denerwuje z tym, że nie pamiętam jaki to model. Myślałam, że wszystkie LG w tej cenie są takie zacinające..
LG sie zacinaja, juz pare osob moich znajomych i niestety i ja sie o tym przkonałem. Poza tym te telefony sa niesolidne. lekkie jak papier. Nie polecam.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 11:38
Ok a co sądzicie może o telefonach z systemem windows phone? Do tej pory korzystałem głównie z androida ale chciałbym kupić sobie właśnie telefon tak do 400 zł.
Android mi się zacinał ( obecnie mam Lg l3). Ponoć w nokiach nie ma tego problemu.
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 9:02
No ale zawsze można kupić również używany. Sam szukam obecnie dobrego telefonu tak do max 400 zł bo nie widzę sensu wydawania więcej szczególnie,ze do zdjęć mam aparat. A raczej nie siedzę cały czas na facebooku.
Mam na oku dwa, które widzialam poniżej 400 zł na allegro:
Lg l90
oraz Nokię 535.
Co byłoby lepsze Waszym zdaniem?
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 16:17
Cyfer napisał
No ale zawsze można kupić również używany. Sam szukam obecnie dobrego telefonu tak do max 400 zł bo nie widzę sensu wydawania więcej szczególnie,ze do zdjęć mam aparat. A raczej nie siedzę cały czas na facebooku.
Mam na oku dwa, które widzialam poniżej 400 zł na allegro:
Lg l90
oraz Nokię 535.
Co byłoby lepsze Waszym zdaniem?
Mysle, ze jak mozna kupic nowy, moze troszke gorszy to jednak lepiej niz uzywany. Po 1. nie mozna byc pewnym co do zrodła, a po 2. z jakiegos powodu ktos chce go sprzedać. Może mieć wady, których nie widac na 1.rzut oka.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 15:56
Tak jak pisalem w innym watku: Sony Xperia E1 jest fajna.
Cytuj
Odpowiedź