• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon dla seniora

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:45
Nie ma co ukrywać, mój tata już swoje lata ma. A chciałbym kupić mu jakis fajny telefon. Wiadomo, że w gre nie wchodzi nic dotykowego ani z małym ekranem. Nie wiem gdzie szukać telefonu dla takiej starszej osoby i na co zwrócić uwagę. Doradzicie?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:02
w media markt sa takie telefony dla seniorow z mega dużymi numerami i wyświetlaczem - nie smartfon ale seniorowi który nie dowidzi taki telefon byłby zupełnie zbedny :)
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:27
No dokładnie w rtv euro agd też są takie duże telefony z takimi ogromnymi cyframi. Nie wiem ile lat ma twój tata ale mój ma 50 lat i też myśleliśmy że jakiś taki wypasiony nie będzie mu odpowiadał więc kupiliśmy mu takie trochę lepszy jeszcze bez internetu ale z aparatem i jest bardzo zadowolony. teraz wysyła nam mmsy:)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:08
Wybierz się z tatą najlepiej do sklepu niech spróbuje sobie różnych telefonów może go nie doceniasz i akurat taki bardziej nowoczesny mu się spodoba i będzie mu się dobrze korzystało.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:37
Widziałem te telefony z dużymi klawiszami i wydaje mi się, że są jak najbardziej ok dla seniorów. Jednak nie każdy chciałby mieć taki telefon. Moja babcia ma 67 lat i ma nokie z normalną klawiaturą i sobie radzi.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:43
zdecydowanie emporia comfort talk by sie przydała takiej osobie, tu masz namiary http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,2813,emporia_talkcomfort_komfortowy_telefon_dla_seniora,testy,1.html mozna ją kupić w tmobile z abonamentem, w marketach też ją widziałam, bodajże w saturnie :)
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 10:15
Widziałam ten telefon i uważam że jest kosmiczny :D Sali pytałeś tatę czy chce telefon odpowiedni do jego wieku? Wielu starszych ludzi śmiga z smartphonami i wydaje mi się, że nie powinno się nikogo skreślać ze względu na wiek. Mój tata ma 69 lat i ma Iphona, od samego początku sam go obsługuje.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:45
Rzeczywiście niektórzy seniorzy używają smartphonów:) Dla mnie to jest niesamowite, że starsze pokolenia chcą poznawać nowe technologie, nie boją się ich:) Mam nadzieję, że ja też taka będę:)
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:08
Myślę, że dla seniora, który słabo widzi i nie zna się za bardzo na telefonach emporia byłaby najlepszym rozwiązaniem. Widziałam kiedyś te telefony w Media Markt, nie były jakoś bardzo drogie.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:26
lilka napisał
Myślę, że dla seniora, który słabo widzi i nie zna się za bardzo na telefonach emporia byłaby najlepszym rozwiązaniem. Widziałam kiedyś te telefony w Media Markt, nie były jakoś bardzo drogie.


Tak się nazywają takie duże telefony z wielkimi cyframi?
Nawet nie wiedziałam. Ale rzeczywiście one do seniorów są naprawdę dobre jeżeli chodzi o łatwość w poruszaniu się po telefonie i po widoczności. jest też bardzo intuicyjny
Cytuj
Odpowiedź