• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon dla seniora

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
magdanejmer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 15:04
Zwróć uwagę szczególnie na to żeby był prosty w obsłudze, żeby miał większą klawiaturę i wyświetlacz. Najlepiej by było żebyś kupił mu taki telefon jakie są w rtv agd dla starszych osób może to nie jest szałowy telefon ale myślę że wystarczający do kontaktu z ludźmi bo chyba o to chodzi
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:20
magdanejmer napisał
Zwróć uwagę szczególnie na to żeby był prosty w obsłudze, żeby miał większą klawiaturę i wyświetlacz. Najlepiej by było żebyś kupił mu taki telefon jakie są w rtv agd dla starszych osób może to nie jest szałowy telefon ale myślę że wystarczający do kontaktu z ludźmi bo chyba o to chodzi


Dokładnie duża klawiatura i wyraźny wyświetlacz to na pewno będzie podstawą do tego zeby dobrze się straszej osobie korzystało. Fajnie też jak ma głośne dzwonki i takie wpadające w ucho, wiecie nie jakieś techno czy dziwne melodyjki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:55
Najzwyklejsza nokia bedzie okej. Chyba ze senior chce byc na topie to jakiś smartfonik. Why not.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.4.2015 19:59
Te telefony typowo dla seniorów niby mają duże cyfry, ale wyświetlacz super mały, więc nie wiem czy to tak dobrze. Można kupić zwykł dotykowy telefon, bez większych bajerów. Widziałam np. lg t375 na nokaut.pl http://www.nokaut.pl/telefony/lg-t375.html i sądzę, że coś takiego można kupić seniorowi. Nie jest zbyt skomplikowany, a cena całkiem w porządku.
Cytuj
Odpowiedź