• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najgorsza sieć komórkowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:57
Analogicznie chciałabym się dowiedzieć, jaka według was jest najgorsza sieć telefonii komórkowej i dlaczego?
- jak oceniacie takie sieci, czy tylko pod względem obsługi klienta i cen?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:18
miałem kiedys stycznosc z orange i nie polecam - hamska obsługa i niekompetentni studenci na infolinii, w innych sieciach nigdy nie miałem z tym problemu.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 10:09
Tez nie jestem zwolenniczką Orange, przeniosła sobie do Playa i jest okej. W Orange po prostu miałam za wysokie rachunki, co wynikało z niewielkiej liczby minut do wykorzystania. Jeśli chodzi o obsługę to pamiętam, ze była okej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 14:57
A ja mam w Orange i jest okej. Za dlugi staz dostalam dobra oferte. Ogolnie jest okej.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:40
najgorsza wg mnie orange i play - beznadziejny zasięg i dość drogo.. cenowo bym zniosła drogi abonament ale tylko w przypadku jeśli obsługa jest ok i jakość usług też.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 19:56
wg mnie orange mam tam telefon i internet i jest porażka. przez kilka miesięcy nie mogłem sie doprosić żeby przesyłali mi jakkolwiek faktury. do tego hamska obsługa
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:38
Dla mnie porażką jest plus. Pół życia spędziłem w plusie mówiąc, że nigdy go nie zmienię bo wydawał mi się dobry. I żałuję, bo teraz odkąd zrezygnowałem zobaczyłem jak bardzo plus jest zacofany.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:42
warrior napisał
wg mnie orange mam tam telefon i internet i jest porażka. przez kilka miesięcy nie mogłem sie doprosić żeby przesyłali mi jakkolwiek faktury. do tego hamska obsługa


Ale coś w tym jest. Mój wujek ma tam internet i też nie dość, że za wszystko musi płacić to dodatkowo nie potrafią nawet przyjechać do domu i sprawdzić co i jak. Prosi się już któryś miesiac żeby przyjechali sieć skonfigurować bo jak założyli tak nie działa
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 8:03
Ja miałam kiedyś nieszczęście podpisać umowę z orange. Porażka. Płaciłam stawki za sms wyższe niż za granicą:/ Obecnie mam play i nie narzekam chociaż zasięg czasami szwankuje.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:35
Ciężko jest powiedzieć, która jest najgorsza bo każda ma coś za uszami he he. Ja od zawsze z zasady nie lubię orange i tmobile dlatego zostaje mi plus i play. Obecnie używam play i nie jest źle chociaż momentami zasięg mógłby być lepszy.
Cytuj
Odpowiedź