• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza sieć komórkowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:26
ja płace jakies 40 zł w tmobile mam 500mb internetu w tym i darmowe minuty i jeszcze coś tam z smsmami, oferta fajna i tez nie zamierzam ich zmieniac :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:46
Za 40 zł darmowe minuty to juz jest nieźle. Internetu malo, ale pewnie jak dopłacisz 10 zł to masz większy pakiet - ja mam taka opcje w Orange.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:00
Maćkowski napisał
ja płace jakies 40 zł w tmobile mam 500mb internetu w tym i darmowe minuty i jeszcze coś tam z smsmami, oferta fajna i tez nie zamierzam ich zmieniac :)


500mb to zdecydowanie za mało przynajmniej dla mnie. Ja mam telefon na kartę i co miesiąc wykupuję tylko internet, i spokojnie starcza mi na trzy miesiące 50zł, ale dzwonię głównie do PLAY a do nich mam za darmo;)
Cytuj
BartekP220

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2016 10:20
Ja po raz kolejny migruje do innej sieci, byłem już w orange, byłem w plusie, obie mnie rozczarowały. Teraz jak szukałem ofert to najlepszą dał mi Play. Tak po prostu to czego potrzebowałem to dostałem. Udało mi się jeszcze wynegocjować mały rabat na abonamencie także płacę naprawdę fajne pieniądze a internetu i minut/sms mam ile chcę.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2016 14:00
Play, mają bardzo korzystne oferty:) Jestem w tej sieci 3 lata i nie zamierzam zmienić
Cytuj
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na www.podolodzy.pl
packa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2016 13:41
Wydaje mi się, że obecnie Play ma najlepsze oferty cenowe jeżeli chodzi o abonament bez telefonu
Cytuj
Bordo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2017 10:30
Mam już doświadczenia z Plusem (słabe oferty dla klientów z długim stażem) oraz z Play (duże różnice w informacjach podawane w salonach i na infolinii) także szukam jakiejś alternatywy ;p
Cytuj
micpp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2017 8:54
Ja osobiście korzystam z orange, ale to wszystko zależy od potrzeb.
Cytuj
http://www.antygen.pl
Lipa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.6.2017 14:50
Dla mnie najlepszy jest Plus bo już długo z niego korzystam i wszystko jest w porządku, ale słyszałem też dużo pozytywnych opinii od znajomych o Play.
Cytuj
Odpowiedź